Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Martin Smolinski w składzie Falubazu! Awizowane składy na pierwszy półfinał

W najbliższą niedzielę Martin Smolinski po raz pierwszy wystartuje w barwach Stelmet Falubazu Zielona Góra! Wtedy bowiem ekipa z Grodu Bachusa na własnym torze zmierzy się z Betard Spartą Wrocław w ramach półfinału PGE Ekstraligi.


[ŻUŻEL]

Falubaz bez Pedersena przegrał w Toruniu, ale zgarnął punkt bonusowy

Stelmet Falubaz Zielona Góra zakończył dziś fazę zasadniczą PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie przegrali w Toruniu 44:46, ale wykonali plan minimum w postaci zainkasowania punktu bonusowego.


[ŻUŻEL]

Awizowane składy na mecz w Toruniu

W najbliższą niedzielę odbędzie się pożegnalny mecz Get Well Toruń w PGE Ekstralidze. Ostatnim rywalem tamtejszej ekipy w tym sezonie będzie Stelmet Falubaz Zielona Góra. W jakich składach pojadą obie ekipy?


[ŻUŻEL]

Patryk Dudek: „Po zerze nic nie zmieniłem w motocyklu” (WIDEO)

W niedzielny wieczór Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał na własnym torze z Betard Spartą Wrocław 44:46. O komentarz do spotkania zapytaliśmy najlepszego zawodnika meczu, Patryka Dudka.


[ŻUŻEL]

Norbert Krakowiak po meczu z Betard Spartą Wrocław (WIDEO)

W ramach pojedynku 13. kolejki PGE Ekstraligi Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał na własnym terenie z Betard Spartą Wrocław 44:46. Co po meczu powiedział zdobywca 2 punktów, Norbert Krakowiak?


[ŻUŻEL]

Piotr Protasiewicz po meczu z Betard Spartą Wrocław (WIDEO)

W ramach spotkania 13. kolejki PGE Ekstraligi Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał na własnym torze z Betard Spartą Wrocław 44:46. Co po meczu powiedział kapitan zielonogórzan, Piotr Protasiewicz?


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki