Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Blamaż przy W69! „Lwy” przejechały się po „Myszach”!

Łagodnie mówiąc, to nie była wymarzona inauguracja na własnym obiekcie w wykonaniu RM Solar Falubazu Zielona Góra. Żużlowcy spod znaku Myszki Miki zostali rozgromieni przez Eltrox Włókniarz Częstochowa 31:59.


[ŻUŻEL]

Pogoda wygrała z żużlem! Mecz Falubaz – Włókniarz przełożony

Niestety nie udało się rozegrać w niedzielę pojedynku pomiędzy RM Solar Falubazem Zielona Góra a Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Trwające przez cały dzień opady deszczu sprawiły, że arbiter podjął decyzję o przełożeniu spotkania. Nowym terminem jest poniedziałek 20 czerwca, godzina 18:00.


[ŻUŻEL]

RM Solar Falubaz po raz pierwszy przy W69!

RM Solar Falubaz Zielona Góra vs Eltrox Włókniarz Częstochowa – to spotkanie będzie pierwszym w tym sezonie meczem zielonogórzan na własnym stadionie. Co więcej, zgodnie z nowymi wytycznymi rządu, po raz pierwszy na stadion wejdą kibice.


[ŻUŻEL]

Awizowane składy na mecz Falubaz – Włókniarz

W najbliższą niedzielę RM Solar Falubaz Zielona Góra podejmie przy W69 Eltrox Włókniarza Częstochowa. Dziś poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek.


[ŻUŻEL]

Inauguracja zgodnie z planem. Falubaz zwycięża w Rybniku!

Od zwycięstwa 53:36 nad PGG ROW-em Rybnik rozpoczął sezon 2020 RM Solar Falubaz Zielona Góra. Niemal kompletni zielonogórzanie pewnie pokonali beniaminka na jego torze.


[ŻUŻEL]

Awizowane składy na mecz inauguracyjnej kolejki ROW – Falubaz!

W czwartkowe popołudnie poznaliśmy składy, jakie zespoły awizowały na niedzielne spotkanie pomiędzy PGG ROW-em Rybnik a RM Solar Falubazem Zielona Góra.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki