Spróbuj swoich sił w motorsporcie! Q1 z Pitbike 51 zaprasza na treningi motocyklowe

Redakcja ZGSPORT.PL
[INNE]
2022-05-05 11:37

„Q1” to oficjalna grupa treningowa przedstawiciela Pitbike 51 w Zielonej Górze, która skupia się na wspólnych treningach na torze wyścigowym WallraV Race Center w Starym Kisielinie. Projekt ma na celu promowanie sportu motorowego w Zielonej Górze, ale nie tylko.

Pomimo świeżego przedsięwzięcia, które wystartowało pod koniec roku 2021, na treningach grupy pojawia się coraz więcej osób – amatorzy oraz zawodnicy Mistrzostw Polski. Każdy jest tutaj mile widziany bez względu na stopień zaawansowania. Wszyscy wzajemnie pomagają sobie w wielu aspektach. Budowany jest rodzinny padok w celu pomocy wszystkim tym, którzy chcą zacząć swoją motocyklową przygodę na torze wyścigowym. Trenują także dzieci i młodzież w wieku od 4 do 18 roku życia w obecności rodzica/opiekuna a górnej granicy jeszcze nie poznaliśmy. Treningi „Q1” odbywają się w różnych dniach tygodnia i zależne są od dostępności obiektu. Uczestnicy to przede wszystkim posiadacze Pitbike, MiniGP i Sport. Na miejscu można wypożyczyć maszyny przygotowane do Pucharu Polski w klasie Stock 150. Głównie są to motocykle marki MRF/KAYO/YCF. Warunkiem przystąpienia do treningu jest podpisanie odpowiedniego papieru w biurze toru, następnie przejście przez podstawowe informacje, które pozwolą w prawidłowy sposób poruszać się na obiekcie sportowym. Przedsięwzięcie prowadzone jest przez czynnego zawodnika i trenera Jakuba Majchrzaka z Pitbike 51 oraz prowadzących Andrzeja Kusiakiewicza i Krystiana Polaka, którzy w roku 2014 rozpoczęli swoją przygodę z torowaniem poprzez organizację treningów doszkalających z Makro Team Zielona Góra.

Wystartował także oficjalny fanpage na fb pod nazwą Q1 z Pitbike51 Treningi Motocyklowe.

Najbliższy trening, o ile pogoda dopisze, odbędzie się po weekendzie majowym 6 maja – więcej szczegółowych informacji na oficjalnym fanpage grupy.

Każdy może przyjechać zobaczyć, przymierzyć się i rozpocząć swoją przygodę motocyklową z nami. Na miejscu można wynająć motocykl od Pitbike 51 Zielona Góra. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 607 395 639 lub 721 513 151.
#q1zpitbike51

"QUJEMY" – Potocznie uczymy się i przyswajamy maksymalnie ile się da na motocyklach!

Ponadto będziemy chcieli wdrożyć naukę, jak bezpiecznie na drogach poruszać się motorami.

Projekt ma ogólnie szeroko pojęte zagadnienia. Jest ogólnie dla zapalonych motocyklistów, dla amatorów jak i dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z motorami. Jest także dla tych, którzy chcą tylko w wolnym czasie miło spędzić chwile na Pitbike.

Ponadto jesteśmy w fazie przygotowań do cyklu Pucharu Polski Pit Bike w klasie stock 150 (Andrzej Kusiakiewicz "KOSTEK", jeden z naszych prowadzących, jest w cyklu przygotowań, będzie zdawać licencję na zawodnika). Druga runda serii Pucharu Polski Pitbike odbędzie się na Wallrav Race Center w Starym Kisielinie, gdzie zawodnicy z Całej Polski będą ścigać się 25 i 26 czerwca.


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus pięć?

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności