Inne sporty


[INNE]

[FELIETON] Amatorzy na start!


[INNE]

[FELIETON] Chcesz gwiazdy... zatrudnij trenera!

Mroźne zimowe wieczory skłaniają do szukania na zielonogórskim nieboskłonie najjaśniejszych gwiazd. Czarne i długie noce dają szanse, by gdy już je odnajdziemy, dokładnie przyjrzeć się blaskom i cieniom ich światła i sprawdzić jak długo jeszcze będą cieszyć nasze oczy.


[INNE]

Koronawirus pokrzyżuje sportowe plany? Znamy listę odwołanych wydarzeń!

Ogłoszenie pierwszego w Polsce przypadku zarażenia koronawirusem, które wykryto w Zielonej Górze, sprawiło, że władze miasta podjęły kroki zapobiegawcze. Jednym z nich jest odwołanie wydarzeń kulturalnych i sportowych zaplanowanych na najbliższe dwa tygodnie.


[INNE]

Speedrower: wideorelacja z Indywidualnych Mistrzostw Zielonej Góry 2019

W ubiegły wtorek odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Zielonej Góry w speedrowerze. Nasza redakcja przygotowała krótką wideorelację z tego wydarzenia.


[INNE]

Krzysztof Zakrzewski o IM Zielonej Góry w speedrowerze i przyszłości tego sportu w mieście (WIDEO)

W miniony wtorek rozegrany został IX Winobraniowy Turniej Speerdrowerowy, będący jednocześnie finałem Indywidualnych Mistrzostw Zielonej Góry. Przy tej okazji spytaliśmy trenera ZKS-u, Krzysztofa Zakrzewskiego m.in. o najbliższą przyszłość speedrowera w Winnym Grodzie.


[INNE]

Speedrower: za nami IX Turniej Winobraniowy oraz Indywidualne Mistrzostwa Zielonej Góry

We wtorkowy wieczór na torze przy ul. Wyszyńskiego odbył się 9. Winobraniowy Turniej Speedrowerowy, który jednocześnie był 18. finałem Indywidualnych Mistrzostw Zielonej Góry, do których mógł się zgłosić dosłownie każdy.


Poprzednia strona Następna strona

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności