Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘO nas

Portal ZGSPORT.PL powstał z inicjatywy trójki przyjaciół, którym brakowało kompleksowego źródła informacji o zielonogórskim sporcie. Postanowili połączyć swoje siły i, wykorzystując swoje pasje i umiejętności, stworzyli serwis internetowy, który dostarcza Państwu największej porcji wiadomości sportowych w Winnym Grodzie.

Jesteśmy oficjalnym patronem medialnym klubu TS Masterchem Przylep Zielona Góra!

Poznaj naszą redakcję!

Paweł Górski – redaktor naczelny, autor artykułów i główny pomysłodawca serwisu. Zawsze otwarty na nowe wyzwania. Swoje pasje – sport, dziennikarstwo i informatykę – połączył, tworząc od podstaw portal zgsport.pl. Ma na swoim koncie również teksty napisane dla innych lokalnych i ogólnopolskich portali jak np. Falubaz.com czy Futsal-Polska.pl. W wolnym czasie studiuje na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Andrzej Sacha – z zamiłowania fotograf, zawsze chętny do robienia zdjęć (nie tylko sportowych). Taką też funkcję pełni w serwisie. Uwielbia język angielski i wszystko, co z nim związane. Interesuje się także fotomontażem i obróbką wideo. Bacznie śledzi nowinki technologiczne.

Sebastian Cielecki – zielonogórski społecznik, pasjonat fotografii i modelingu. Uwielbia pomagać bezinteresownie. Zawsze chętny, otwarty do działań społecznych, sportowych związanych ze swoim miastem, w którym się urodził – Zieloną Górą. Od najmłodszych lat związany ze światem sportu, głównie z piłką nożną. Już jako kilkuletni chłopiec chodził na mecze piłkarskie oglądać swojego tatę.

Od kilkunastu lat Sebastian jest zawodnikiem ZSR Start Zielona Góra, z powodzeniem reprezentuje barwy naszego miasta trenując strzelectwo sportowe osób z niepełnosprawnością. Drużynowy medalista wielu ważnych imprez sportowych w Polsce, m.in. Mistrzostw Polski, a także uczestnik wielu krajowych i zagranicznych imprez m.in. Pucharu Polski, Ogólnopolskich Zawodów w Strzelectwie Sportowym Osób z Niepełnosprawnością, Lubuskiego Pucharu czy Międzynarodowego Pucharu Świata w Strzelectwie Sportowym Osób z Niepełnosprawnością.

Będąc fotoreporterem w portalu newslubuski.pl odkrył swoją kolejną pasję – dziennikarstwo, co w połączeniu z fotoreportażami pomogło Sebastianowi rozwinąć skrzydła medialne.Reklama w zgsport.pl

Jeśli jesteś zainteresowany reklamowaniem swoich usług/produktów w naszym serwisie, skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail redakcja@zgsport.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz różne formy współpracy!


Wykorzystanie zdjęć

Spodobała Ci się któraś z wykonanych przez nas fotografii? Chcesz ją wykorzystać na swojej stronie internetowej bądź fanpage'u? Skontaktuj się z nami! Z pewnością się dogadamy!
Wykorzystanie zdjęć bez naszej zgody jest zabronione.


Polityka prywatności

Serwis ZGSPORT.PL korzysta z ciasteczek, aby dowiedzieć się, które tematy są najczęściej odwiedzane przez użytkowników.

Poza tym zbieramy dane (pseudonim, adres e-mail) przekazane przez Ciebie w formularzu kontaktowym (wyłącznie w celu kontaktu z Tobą i odpowiedzi na Twoją wiadomość) oraz formularzu dodawania komentarzy (wyłącznie w celu zamieszczenia Twoich komentarzy pod artykułami i galeriami zdjęć). Twoje dane nie są przekazywane żadnemu podmiotowi. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje dane były przechowywane w naszej bazie bądź pragniesz usunąć komentarz, skontaktuj się z nami poprzez jeden ze sposobów wymienionych w dziale Kontakt.

Ponadto dostarczana przez Google usługa AdSense, zbiera informacje o odwiedzonych przez Ciebie stronach, aby spersonalizować wyświetlane w naszym serwisie reklamy.


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności