Rugby


[RUGBY]

Lider za silny dla Watahy

Wataha RC Zielona Góra wciąż bez zwycięstwa w I lidze rugby. W minioną sobotę zielonogórzanie przegrali na własnym terenie z niepokonanym liderem, Arką Rumia 8:24.


[RUGBY]

Wataha RC zagra z liderem

Rugbyści Watahy RC Zielona Góra w sobotę rozegrają trzecie spotkanie w bieżącym sezonie I ligi. Przed nimi ciężkie zadanie, bowiem na stadionie Uniwersytetu Zielonogórskiego stawi się Arka Rumia.


[RUGBY]

W sobotę inauguracja I ligi! Wataha zagra z AZS-em

Przed nami początek zmagań w I lidze rugby! W inauguracyjnym meczu krótkiego sezonu 2019 zielonogórska Wataha RC podejmie na własnym terenie AZS AWF Warszawa.


[RUGBY]

Zwycięstwo w ostatnim sparingu Watahy

Wataha RC Zielona Góra w miniony weekend rozegrała swój ostatni test-mecz przed zbliżającym się sezonem I ligi rugby. W towarzyskim spotkaniu na zielonogórskiej Zawadzie „Dziki” pokonały Miedziowych Lubin 58:20.


[RUGBY]

W sobotę ostatni sprawdzian rugbystów przed startem ligi

Start rozgrywek I ligi rugby zbliża się wielkimi krokami! Zawodnicy Watahy RC Zielona Góra w nadchodzącą sobotę rozegrają ostatni sparing w kończących się przygotowaniach do sezonu.


[RUGBY]

Dobre pierwsze testy rugbystów Watahy

W ubiegłą niedzielę Wataha RC Zielona Góra rozegrała pierwsze sparingi przed nadchodzącym sezonem I ligi. W Poznaniu rugbyści z Grodu Bachusa mierzyli się z miejscowym Chaosem oraz Spartą Jarocin.


Poprzednia strona Następna strona

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności