Sportowa zapowiedź weekendu (14-15 stycznia 2023)
Autor: Paweł Górski
Dodano: 2023-01-13 16:41
Co ciekawego będzie się działo w najbliższy weekend w Zielonej Górze i okolicach? Sprawdźcie nasze propozycje spotkań, na których warto się zjawić w dniach 14-15 stycznia! Na naszej liście znajdziecie również wyjazdowe spotkania zielonogórskich drużyn.
fot. ZGSPORT.PL

[PIŁKA NOŻNA] Gra wewnętrzna Lechii Zielona Góra. Sobota, godz. 9:00, kryte boisko przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze.
Sportowy weekend rozpoczynamy w sobotni poranek pierwszym meczem kontrolnym Lechii Zielona Góra. Będzie to co prawda gra wewnętrzna, ale to dobry sposób, aby na własne oczy zobaczyć, w jakiej formie są zielonogórscy piłkarze po zimowej przerwie oraz kogo klub aktualnie testuje.

[KOSZYKÓWKA] Energa Basket Liga, 14. kolejka: Enea Zastal BC Zielona Góra – Anwil Włocławek. Niedziela, godz. 17:30, Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Zielonej Górze.
Dla Zastalu okazja do rehabilitacji po ubiegłotygodniowej porażce z Legią Warszawa. Anwil jednak również ma coś do udowodnienia, gdyż notuje aktualnie passę trzech porażek z rzędu.

[FUTSAL] Halowy Puchar Polski, 1/32 finału:
Nexx Goczałkowice – AZS Uniwersytet Zielonogórski. Sobota, godz. 17:00, hala sportowa w Pszczynie.
Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – Rekord Bielsko-Biała. Niedziela, godz. 14:00, hala OSiR w Krośnie Odrzańskim.

Dwa ciekawie zapowiadające się mecze Halowego Pucharu Polski. W sobotę zielonogórscy Akademicy zagrają na wyjeździe z tajemniczym zespołem Nexx Goczałkowice, a dzień później w Krośnie Odrzańskim dojdzie do pojedynku Tęczy z utytułowanym Rekordem Bielsko-Biała. Warto zjawić się na trybunach krośnieńskiej hali!

[PIŁKA RĘCZNA] II liga, 14. kolejka: UKS Hagard Strzałkowo – UKS Bachus Zielona Góra. Sobota, godz. 17:45, hala sportowa w Strzałkowie.
Ostatni mecz drugiej rundy dla Bachusa, czyli wyjazdowy pojedynek z sąsiadującym w tabeli Hagardem.

[SIATKÓWKA KOBIET] III liga, 10. kolejka:
UKS Trzynastka Zielona Góra – Empiria MSKS Orion Sulechów. Sobota, godz. 15:00, hala sportowa przy ul. Wazów w Zielonej Górze.
UKS Ares Nowa Sól – Lubuskie Taxi AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Sobota, godz. 17:00, hala MOSiR w Nowej Soli.

Po przerwie wracają rozgrywki III ligi siatkówki kobiet i od razu czeka nas podwójna dawka lubuskich derbów.

[KOLARSTWO] Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. Piątek-niedziela, Zielona Góra Drzonków.

Tagi: .
CZYTAJ RÓWNIEŻ: