Enea Zastal BC Zielona Góra poszukuje udziałowców. „Rozpoczyna się nowy etap”

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2023-05-07 11:33

Po zakończeniu udziału Enea Zastalu BC Zielona Góra w rozgrywkach sezonu 2022/2023 wielu kibiców zadawało pytania o przyszłość klubu. W niedzielę 7 maja najbliższe plany zdradził Janusz Jasiński.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Właściciel zielonogórskiego klubu w niedzielny poranek opublikował post na facebookowej grupie kibiców Zastalu. Jasiński podziękował fanom za wsparcie podczas całego sezonu oraz zdradził plan na najbliższy czas.

Rozpoczyna się nowy etap w życiu Grono Sportowa SA – czytamy w poście Janusza Jasińskiego (pisownia oryginalna). – W 2001 roku zaczynaliśmy od 5 dużych akcjonariuszy ( Zastal Wagony, Zastal SA , Burza Sp. z o.o , Pas i Elmat ). Niestety wszyscy udzialowcy upadli lub sprzedali swoje udziały i na placu zostałem sam jako prywatna osoba majac ponad 90% akcji ( dokapitalizowaliśmy spółkę kilkukrotnie ). Dzisiaj w gronie przyjaciół Grona Sportowa SA (!) podjęliśmy decyzje ze trzeba wrócić do korzeni i aby znaleźć nowa energię zaprosić do grupy akcjonariuszy więcej firm - osób tak by trzon stanowiło minimum 5 inwestorow. Wybrać nowy zarząd i poszukać nowych sponsorów w swoich środowiskach .


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziesięć?

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności