Inauguracja bez straty seta w wykonaniu Akademików!
Autor: Paweł Górski
Dodano: 2019-09-30 20:10
Kapitalną inaugurację sezonu zanotowali w miniony weekend siatkarze AZS-u Uniwersytet Zielonogórski. Akademicy w trzech setach dość gładko pokonali MUKS Ziemia Milicka.

Spotkanie miało miejsce w sobotę w hali przy ul. Szafrana. Zielonogórzanie dominowali właściwie już od pierwszego seta, którego zwyciężyli 25:18. Kolejne odsłony również padały ich łupem, choć różnica punktowa była nieznacznie mniejsza. Najbardziej wyrównany był trzeci set, w którym AZS zwyciężył jedynie 2 „oczkami”.

Zwycięstwo 3:0 dało Akademikom wymarzony start w nowy sezon. Dzięki niemu po 1. kolejce znajdują się oni na fotelu wicelidera. W najbliższy weekend AZS uda się na wyjazdowe starcie z Olavią Oława.

II liga, 1. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – MUKS Ziemia Milicka 3:0 (25:18, 25:20, 25:23)