Aqua-Zdrój za silny dla Akademików
Autor: Paweł Górski
Dodano: 2020-01-12 10:42
W sobotnie popołudnie II-ligowi siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego udali się do Wałbrzycha na starcie 14. kolejki sezonu. Reprezentanci Winnego Grodu ulegli miejscowemu Aqua-Zdrojowi 1:3.

Gospodarze tego widowiska już w pierwszych dwóch setach pokazali swoją przewagę nad AZS-em, pewnie je zwyciężając. W trzeciej partii zielonogórzanom udało się przystopować rywala, ale ten w secie nr 4 dopiął swego i zainkasował triumf 3:1.

Po 14 kolejkach II ligi AZS UZ znajduje się na 4. miejscu w tabeli, mając 4 punkty straty do lidera z Nowej Soli. Za tydzień podopieczni Wiktora Zasowskiego pauzują, a kolejnym ich spotkaniem będzie pojedynek ze wspomnianą Astrą Nowa Sól. Ten mecz został zaplanowany na 25.01.

Zapis meczu w Wałbrzychu:

II liga, 14. kolejka: MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 3:1 (25:18, 25:15, 19:25, 25:21)