Trzynastka miażdży na własnym parkiecie
Autor: Paweł Górski
Dodano: 2019-02-16 16:06
UKS Trzynastka Zielona Góra zainkasowała dziś swoje czwarte zwycięstwo w rozgrywkach PikoSport III ligi. Siatkarki z Winnego Grodu bezproblemowo pokonały na własnym parkiecie KKS Ren But Złotoryja 3:0.

Zielonogórzanki dominowały na parkiecie już od pierwszych minut spotkania. W pierwszym secie zawodniczki z Grodu Bachusa szybko przejęły kontrolę nad spotkaniem, choć w końcówce rywalki zdołały odrobić nieco punktów. W drugiej odsłonie siatkarki ze Złotoryi kompletnie nie istniały już na boisku, zdobywając w nim zaledwie 8 „oczek”. Ostatnia partia rozpoczęła się z kolei od wyrównanej walki, ale Trzynastka nie straciła kontroli nad spotkaniem. Ostatecznie zielonogórzanki w nieco ponad godzinę zwyciężyły 3:0.

Było to ostatnie spotkanie drużyny z Winnego Grodu przed własną publicznością w tym sezonie III ligi. Następny mecz rozegra ona dopiero pod koniec marca w Wałbrzychu z tamtejszym Chełmcem Wodociągi.

PikoSport III liga, 12. kolejka: UKS Trzynastka Zielona Góra – KKS Ren But Złotoryja 3:0 (25:18, 25:8, 25:15)