Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Kolejne wzmocnienie Watahy!

W niedzielne południe KFA Wataha Zielona Góra poinformowała o kolejnym transferze! Do zielonogórskich futbolistów dołączył doświadczony Leonid Dzyhanskyj.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

KFA Wataha ma nowego zawodnika!

KFA Wataha Zielona Góra poinformowała dziś o nowej twarzy w zespole! Jest nią 26-letni Cameron Grad.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Inauguracja sezonu pod koniec marca. Znamy terminarz LFA1 2019!

Zbliża się początek nowego sezonu Ligi Futbolu Amerykańskiego! Za dwa miesiące na murawę najwyższej klasy rozgrywkowej po raz pierwszy wybiegną futboliści Watahy Zielona Góra. Zobaczcie terminarz spotkań drużyny z Winnego Grodu.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Znamy nowego trenera Watahy!

KFA Wataha Zielona Góra przedstawił dziś nowego trenera drużyny, która w przyszłym sezonie zagra w LFA1. Szkoleniowcem „Wilków” został Mike Sholars.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Zielonogórscy futboliści zagrają w elicie!

KFA Wataha Zielona Góra poinformował dziś, że dostał zaproszenie do uczestnictwa w LFA1 w następnym sezonie futbolu amerykańskiego.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Fatalny koniec świetnego sezonu

LFA1 jednak nie dla Watahy Zielona Góra! Futboliści z Grodu Bachusa rozegrali dzisiaj finał LFA2, który miał być zwieńczeniem fantastycznego sezonu bez porażek. Niestety, rywal „Wilków”, Towers Opole, okazał się lepszy od zielonogórzan, pewnie wygrywając na stadionie przy ulicy Botanicznej.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki