Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Czy „Wilki” ponownie zburzą „Wieże”?

Nadchodząca sobota będzie zwieńczeniem sezonu Ligi Futbolu Amerykańskiego i starań futbolistów Watahy Zielona Góra, bowiem o godzinie 13:00 rozpocznie się finał drugiej klasy rozgrywek, który zadecyduje o tym, kto w przyszłym roku zagra w LFA1! Niepokonana ekipa z Zielonej Góry po raz trzeci w tym sezonie podejmie drużynę Towers Opole.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

„Wilki” pożarły „Kaczory”! Wataha w finale LFA2!

Takiego przebiegu półfinału chyba nikt się nie spodziewał! Wataha Zielona Góra pewnie pokonała Green Ducks Radom, nie dając rywalom cienia szansy! Zielonogórzanie ani razu nie dopuścili rywali do swojego pola punktowego, dzięki czemu zwyciężyli aż 50:0.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Przed nami półfinał LFA2!

Nadszedł czas na decydujące pojedynki na drugim szczeblu Ligi Futbolu Amerykańskiego! Już w nadchodzący weekend rozpocznie się faza play-off! Zielonogórska Wataha w ramach półfinału rozgrywek podejmie jutro drużynę Green Ducks Radom.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Wataha znów zwycięska! „Wilki” miażdżą wicelidera!

Zielonogórscy futboliści w efektownym stylu zakończyli fazę zasadniczą LFA2! Zawodnicy Watahy rozgromili wicelidera grupy B, Towers Opole, aż 60:20, zapewniając sobie tym samym fotel lidera tabeli przed rundą play-off!


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Decydujące starcie na szczycie

Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Botanicznej czeka nas arcyciekawie zapowiadające się widowisko! Wataha Zielona Góra i Towers Opole zmierzą się w boju o pierwsze miejsce po fazie zasadniczej grupy B LFA2.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

„Lwy” zmiażdżone przez „Wilki”!

Kolejne fantastyczne spotkanie zanotowali futboliści Watahy Zielona Góra! „Wilki” rozbiły dziś na stadionie przy ulicy Botanicznej drużynę Thunder Lions 53:17.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki