Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Mike Sholars po meczu Wataha vs Armia (WIDEO)

Wypowiedź trenera Watahy Zielona Góra po debiutanckim spotkaniu w LFA1 przeciwko Armii Poznań (6:13).


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Walka do ostatnich sekund! Porażka Watahy na inaugurację

Futboliści Watahy Zielona Góra i Armii Poznań stworzyli naprawdę wyrównane widowisko w premierowym meczu LFA1 w Winnym Grodzie. Nieznacznie lepsi okazali się przyjezdni, którzy zwyciężyli 13:6.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Sezon czas zacząć!

W niedzielę, w samo południe futboliści Watahy Zielona Góra zainaugurują sezon Ligi Futbolu Amerykańskiego! W pierwszym meczu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym zmierzą się oni z Armią Poznań.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

KFA Wataha przed sezonem 2019 (WIDEO)

W środowe południe KFA Wataha Zielona Góra zorganizował konferencję prasową przed zbliżającym się sezonem LFA1. Zobaczcie, co powiedzieli na niej przedstawiciele zarządu oraz sztabu szkoleniowego.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Zbrojeń ciąg dalszy! Młodzi zawodnicy dołączają do Watahy (AKTUALIZACJA)

Lista transferów dokonanych przez futbolową Watahę Zielona Góra cały czas się powiększa. Dziś klub ogłosił pozyskanie młodego polskiego zawodnika.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Wataha nie zwalnia tempa! Kolejny transfer „Wilków”!

KFA Wataha Zielona Góra kontynuuje przygotowania do debiutanckiego sezonu na najwyższym szczeblu Ligi Futbolu Amerykańskiego! Dziś klub z Winnego Grodu poinformował o pozyskaniu kolejnego nowego zawodnika.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki