Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutbol amerykański


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Dotkliwa porażka na koniec sezonu

Futboliści Watahy Zielona Góra nie zdołali pozytywnie zakończyć fazy zasadniczej LFA1. Zielonogórzanie przegrali dziś w Krakowie z tamtejszymi Kings aż 0:36.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Play-offy uciekły zielonogórzanom! „Wieże” nie do zburzenia!

Zgodnie z przewidywaniami dzisiejsze spotkanie pomiędzy Watahą Zielona Góra a Towers Opole przyniosło kibicom ogromną dawkę emocji. Po zaciętym widowisku lepsi okazali się przyjezdni, zwyciężając w Zielonej Górze 41:38.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Dla kogo play-offy i rewanż za finał LFA2?

W najbliższą sobotę futbolistów Watahy Zielona Góra czeka jeden z najważniejszych pojedynków tego sezonu! Stawką meczu z Towers Opole jest udział w fazie play-off. Dodatkowym smaczkiem jest chęć wzięcia rewanżu za ubiegłoroczny finał LFA2.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

KFA Wataha Zielona Góra przed meczem z Towers Opole (WIDEO)

W najbliższą sobotę futboliści Watahy Zielona Góra podejmą na własnym stadionie Towers Opole. O tym jak ważne jest to spotkanie, powiedzieli na konferencji prasowej przedstawiciele zielonogórskiego klubu.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Wataha górą w „wilczych derbach”!

Zdecydowane zwycięstwo odnieśli dziś futboliści Watahy Zielona Góra! Pokonali oni na wyjeździe Wilki Łódzkie aż 52:13.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Starcie dwóch wilczych rodzin

W sobotnie popołudnie w Lidze Futbolu Amerykańskiego dojdzie do „wilczych derbów”. W Łodzi Wataha Zielona Góra podejmie tamtejsze Wilki Łódzkie.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki