Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutbol amerykański


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Wataha górą w „wilczych derbach”!

Zdecydowane zwycięstwo odnieśli dziś futboliści Watahy Zielona Góra! Pokonali oni na wyjeździe Wilki Łódzkie aż 52:13.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Starcie dwóch wilczych rodzin

W sobotnie popołudnie w Lidze Futbolu Amerykańskiego dojdzie do „wilczych derbów”. W Łodzi Wataha Zielona Góra podejmie tamtejsze Wilki Łódzkie.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Wataha powalczyła z wicemistrzem

W niedzielne popołudnie futboliści Watahy Zielona Góra rozegrali kolejne spotkanie w Lidze Futbolu Amerykańskiego. Zawodnicy z Winnego Grodu pojechali do Wrocławia na pojedynek z tamtejszymi Panthers, którzy są aktualnymi wicemistrzami LFA1.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Mike Sholars i Krystian Wójcik po meczu Wataha vs Rhinos (WIDEO)

KFA Wataha Zielona Góra w sobotę rozgromiła u siebie Rhinos Wyszków 30:7. Jak to spotkanie podsumowali trener Mike Sholars oraz Krystian Wójcik?


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

„Wilki” odparły atak „Nosorożców”!

Futboliści Watahy Zielona Góra zanotowali dziś drugie zwycięstwo w Lidze Futbolu Amerykańskiego! Bez punktów z Botanicznej wyjechali Rhinos Wyszków!


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Futbolowe emocje wracają na Botaniczną!

Ponownie w samo południe – tym razem w sobotę – wybiegną na murawę stadionu przy Botanicznej futboliści Watahy Zielona Góra! Do Winnego Grodu na mecz 5. kolejki LFA1 przyjadą wówczas Rhinos Wyszków.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki