Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutbol amerykański


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Mike Sholars i Krystian Wójcik po meczu Wataha vs Rhinos (WIDEO)

KFA Wataha Zielona Góra w sobotę rozgromiła u siebie Rhinos Wyszków 30:7. Jak to spotkanie podsumowali trener Mike Sholars oraz Krystian Wójcik?


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

„Wilki” odparły atak „Nosorożców”!

Futboliści Watahy Zielona Góra zanotowali dziś drugie zwycięstwo w Lidze Futbolu Amerykańskiego! Bez punktów z Botanicznej wyjechali Rhinos Wyszków!


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Futbolowe emocje wracają na Botaniczną!

Ponownie w samo południe – tym razem w sobotę – wybiegną na murawę stadionu przy Botanicznej futboliści Watahy Zielona Góra! Do Winnego Grodu na mecz 5. kolejki LFA1 przyjadą wówczas Rhinos Wyszków.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Bolesna lekcja od tyskich „Sokołów”

Futboliści Watahy Zielona Góra odbyli dziś swój pierwszy wyjazd w najwyższej klasie rozgrywkowej. Niestety zawodnicy z Ziemi Lubuskiej nie zaliczą go do udanych, bowiem polegli z Tychy Falcons aż 6:41.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

W niedzielę pierwszy wyjazd Watahy!

Przed futbolistami Watahy Zielona Góra pierwszy w tym roku wyjazd w ramach Ligi Futbolu Amerykańskiego. „Wilki” w niedzielę pojadą na Śląsk, gdzie ich rywalem będą Tychy Falcons.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

KFA Wataha szuka młodych talentów!

Już w środę, 17 kwietnia KFA Wataha Zielona Góra zorganizuje rekrutację zawodników do sekcji juniorskiej! Klub zaprasza wszystkich z przedziału 14-18 lat, chcących spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim! Poniżej prezentujemy treść komunikatu, jaki klub przesłał w tej sprawie naszej redakcji.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki