Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutbol amerykański


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Mike Sholars po meczu Wataha vs Lakers (WIDEO)

Futboliści KFA Wataha Zielona Góra w minioną niedzielę zainkasowali swoją pierwszą wygraną w LFA1. Jak ich występ ocenił po spotkaniu trener Mike Sholars?


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Lakersi odprawieni z kwitkiem! Wataha zwycięska na własnym terenie!

W niedzielne popołudnie futboliści KFA Wataha Zielona Góra zainkasowali swoje pierwsze zwycięstwo w LFA1! Pewnie pokonali oni WENGLORZ AZS UWM Olsztyn Lakers 30:14.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Kolejny pojedynek przy Botanicznej!

Przed nami kolejna niedziela z futbolem amerykańskim w Winnym Grodzie! W niedzielne południe ponownie na murawę stadionu przy ul. Botanicznej wybiegną futboliści Watahy Zielona Góra. Tym razem ich przeciwnikami będą WENGLORZ AZS UWM Olsztyn Lakers.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Mike Sholars po meczu Wataha vs Armia (WIDEO)

Wypowiedź trenera Watahy Zielona Góra po debiutanckim spotkaniu w LFA1 przeciwko Armii Poznań (6:13).


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Walka do ostatnich sekund! Porażka Watahy na inaugurację

Futboliści Watahy Zielona Góra i Armii Poznań stworzyli naprawdę wyrównane widowisko w premierowym meczu LFA1 w Winnym Grodzie. Nieznacznie lepsi okazali się przyjezdni, którzy zwyciężyli 13:6.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Sezon czas zacząć!

W niedzielę, w samo południe futboliści Watahy Zielona Góra zainaugurują sezon Ligi Futbolu Amerykańskiego! W pierwszym meczu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym zmierzą się oni z Armią Poznań.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki