Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsal


[FUTSAL]

Zbliża się Halowy Puchar Polski. Znamy terminy lubuskich półfinałów

Futsalowe zmagania w województwie lubuskim zbliżają się wielkimi krokami. Pierwszym akcentem sezonu będzie Halowy Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. Już na początku grudnia odbędą się turnieje półfinałowe.


[FUTSAL]

Futsaliści AZS-u z awansem do I ligi!

Po piłce trawiastej przyszedł także czas na futsal. W czwartek poznaliśmy losy sezonu 2019/2020 w ligach halowych. W wyniku decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej awans do I ligi uzyskał KU AZS UZ Zielona Góra!


[FUTSAL]

Niedźwiedzki i spółka za mocni dla AZS-u! Ogromna porażka Akademików

W niedzielne popołudnie Futsal Ekstraklasa ponownie zjawiła się w Zielonej Górze. Tym razem w postaci sparingu miejscowego AZS-u UZ i GI Malepszy Futsalu Leszno.


[FUTSAL]

Pewny triumf Drzonkowianki na koniec halowego sezonu!

Zwycięstwem 7:3 nad Madnessem Chocianów Drzonkowianka Racula zakończyła sezon w II lidze futsalu. Zielonogórzanie zdominowali spotkanie już w pierwszej jego odsłonie.


[FUTSAL]

Futsalowe ostatki na Ziemi Lubuskiej

Lubuscy fani futsalu nie są w tym sezonie rozpieszczani ilością spotkań. Ledwo rozpoczęły się rozgrywki grupy lubuskiej II ligi, a już zmierzają one ku końcowi. Ostatnia kolejka zmagań odbędzie się w najbliższą niedzielę w Zielonej Górze.


[FUTSAL]

Akademicy znów zwycięscy w derbach miasta

AZS Uniwersytet Zielonogórski po raz drugi zwyciężył derby Zielonej Góry! Ekipa Macieja Dudka pokonała Drzonkowiankę Racula aż 10:4, choć do przerwy spotkanie miało wyrównany przebieg.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki