Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsal: ii liga, grupa dolnośląska

#DrużynaMPkt.ZRPBZ:BS


[FUTSAL]

Akademicy górą w lubuskich derbach! 2018-12-09 22:42

Sporą dawkę emocji dostarczyły futsalowe derby Ziemi Lubuskiej. W niedzielny wieczór PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski pokonał u siebie Mundial Żary 4:3.


[FUTSAL]

Futsal wraca na Szafrana! Na początek lubuskie derby! 2018-12-08 15:57

Niezwykle długo fani futsalu z Winnego Grodu musieli czekać na powrót ligowych rozgrywek. Zielonogórski AZS wycofał się z rywalizacji na zapleczu Futsal Ekstraklasy, lecz na szczęście wystartował w dolnośląskiej II lidze. Teraz czas na pierwszy w tym sezonie mecz w hali przy Szafrana.


[FUTSAL]

Zwycięstwo na inaugurację! 2018-12-02 20:47

Futsaliści PKM Zachód Persa AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wyjazdowym spotkaniem z Wietrzak Teamem Legnica zainaugurowali dziś sezon II ligi futsalu. Akademicy zwyciężyli na terenie rywala 2:1.


[FUTSAL]

Pierwsze przetarcie Akademików 2018-11-12 12:49

Futsaliści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego mają za sobą pierwszy sparing przed zbliżającym się sezonem II ligi. W poniedziałkowy poranek w hali przy Szafrana zmierzyli oni z trawiastą Drzonkowianką Inspiracja-wnetrza.pl Racula.


[FUTSAL]

Futsal zostaje w Zielonej Górze! AZS zagra w II lidze 2018-10-06 11:40

Dobra wiadomość dla zielonogórskich fanów futsalu! Radio Zielona Góra poinformowało wczoraj, że futsalowa drużyna AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego w nadchodzącym sezonie weźmie udział w rozgrywkach II ligi.


[FUTSAL]

PILNE: Koniec I ligi w Zielonej Górze! 2018-06-25 13:50

Sprawdziły się najgorsze koszmary kibiców futsalu w Winnym Grodzie! Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski nie wystartuje w przyszłym sezonie w rozgrywkach I ligi.


Następna strona


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności