Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsal


[FUTSAL]

Halowy Puchar Polski: lubuskie zespoły odpadły w drugiej rundzie

Zakończył się udział lubuskich drużyn futsalowych w bieżącej edycji Halowego Pucharu Polski. W drugiej rundzie zmagań odpadł zarówno AZS Uniwersytet Zielonogórski jak i Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie.


[FUTSAL]

Walkower w Halowym Pucharze Polski. II-ligowiec nie przyjedzie do Krosna Odrzańskiego

Większość meczów 1/64 finału Halowego Pucharu Polski została już dawno rozegrana. Jednym z nielicznych wyjątków jest pojedynek Tęczy Homanit Krosno Odrzańskie z ASG Stanley Futsal Team Brzeg, który miał się odbyć w piątek 30 grudnia. Spotkanie to nie dojdzie jednak do skutku.


[FUTSAL]

Znamy pary 1/32 finału Halowego Pucharu Polski

W drugiej rundzie Halowego Pucharu Polski do zmagań dołączają I-ligowcy, w tym AZS Uniwersytet Zielonogórski. W miniony weekend Akademicy poznali swojego rywala na tym etapie rozgrywek.


[FUTSAL]

Druga porażka Akademików. Aż 13 goli w Polkowicach!

Futsaliści AZS-u UZ mają za sobą czwarte spotkanie w tym sezonie I ligi futsalu. W Polkowicach zielonogórzanie ulegli miejscowemu Górnikowi 5:8.


[FUTSAL]

AZS wygrywa z GKS-em Tychy! Hattrick Michała Bartnickiego!

Po odwołanej domowej inauguracji sezonu futsaliści AZS-u UZ udali się w pierwszy z dalekich śląskich wyjazdów w I lidze. W Tychach zielonogórzanie pokonali miejscowy GKS 4:3, choć prowadzili już 4:0.


[FUTSAL]

Inauguracja I ligi przełożona! Rywal nie przyjedzie do Zielonej Góry

W najbliższą niedzielę AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego miał zainaugurować zmagania w nowym sezonie I ligi futsalu. Dziś dowiedzieliśmy się, że tak się jednak nie stanie.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki