Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsal: ii liga, grupa dolnośląska

#DrużynaMPkt.ZRPBZ:BS
1. AZS UWr Wrocław 8 17 5 2 1 36:21
2. Madness Chocianów 8 17 5 2 1 42:38
3. PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski 8 12 4 0 4 25:25
4. Wietrzak Team Legnica 8 9 3 0 5 33:24
5. Mundial Żary 8 3 1 0 7 25:43


[FUTSAL]

Piorunujący początek drugiej połowy zapewnił AZS-owi zwycięstwo!

Zielonogórscy futsaliści wciąż bez wyjazdowej porażki w II lidze! PKM Zachód Persa AZS UZ pokonał dziś Mundial Żary 3:2.


[FUTSAL]

Derby okazją do rehabilitacji

Nadszedł czas na 7. kolejkę dolnośląskiej II ligi futsalu, a w jej ramach – lubuskie derby! Futsaliści PKM Zachód Persa AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego w nadchodzącą niedzielę zagrają na wyjeździe z ostatnim w tabeli Mundialem Żary.


[FUTSAL]

Męczarnie AZS-u. Parkiet przy Szafrana znów zdobyty!

Nie tak miało wyglądać rozpoczęcie rundy rewanżowej II ligi futsalu w wykonaniu PKM Zachód Persa AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Podopieczni Macieja Góreckiego przegrali z Wietrzak Team Legnica 2:3.


[FUTSAL]

Rundę rewanżową czas zacząć!

Punktualnie o godzinie 16:00 II-ligowi futsaliści PKM Zachód Persa AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wybiegną na parkiet hali przy ul. Szafrana. Ich przeciwnikami w kolejnym ligowym pojedynku będzie Wietrzak Team Legnica.


[FUTSAL]

Szalona końcówka we Wrocławiu! AZS UZ górą w akademickich derbach!

W meczu na szczycie grupy dolnośląskiej II ligi futsalu PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski po wielkich emocjach pokonał na wyjeździe AZS UWr Wrocław 5:3.


[FUTSAL]

Akademickie spotkanie na szczycie

Po ubiegłotygodniowej porażce z Madnessem Chocianów futsalistów PKM Zachód Persa AZS-u UZ czeka trudne starcie w II lidze. W ramach 5. kolejki wybiorą się oni do Wrocławia, aby zmierzyć się z niepokonanym dotąd AZS-em UWr.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki