Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsal


[FUTSAL]

AZS UZ – GSF Gliwice (skrót meczu)

Skrót poniedziałkowego pojedynku pomiędzy AZS-em UZ a GSF-em Gliwice w ramach 1/32 finału Pucharu Polski.


[FUTSAL]

Zwycięstwo Drzonkowianki w Gorzowie

Nieco w cieniu Halowego Pucharu Polski Drzonkowianka Racula udała się w poniedziałek do Gorzowa na pojedynek 6. kolejki II ligi. Zielonogórzanie zaprezentowali się jeszcze lepiej niż poprzednim razem i odnotowali swoje pierwsze zwycięstwo na futsalowych parkietach.


[FUTSAL]

Akademicy postraszyli rywala z Ekstraklasy! Emocje w Halowym Pucharze Polski!

Do samego końca ważyły się losy spotkania Halowego Pucharu Polski pomiędzy AZS-em UZ a ekstraklasowym GSF-em Gliwice. Zielonogórzanie gonili wynik niemal przez całe spotkanie, ale ostatecznie to gliwiczanie wywieźli z Winnego Grodu minimalne zwycięstwo.


[FUTSAL]

Halowy Puchar Polski ponownie w Zielonej Górze!

Poniedziałkowe popołudnie będzie prawdziwym sprawdzianem dla futsalistów AZS-u UZ. Drużyna ta całkowicie zdominowała lubuską II ligę, ale teraz w ramach Pucharu Polski przyjdzie jej się zmierzyć z ekstraklasowym GSF Gliwice.


[FUTSAL]

Akademicy wciąż idą jak burza!

Aż 15 bramek zdobył w dzisiejszym meczu futsalowy zespół AZS-u UZ! Rozgrywane awansem spotkanie w Chocianowie przyniosło zielonogórzanom kolejną już w tym sezonie wysoką wygraną.


[FUTSAL]

Ekstraklasowiec rywalem Akademików w Halowym Pucharze Polski!

W ubiegłą niedzielę przeprowadzone zostało losowanie 1/32 finału Halowego Pucharu Polski. Reprezentant województwa lubuskiego, czyli AZS UZ trafił na rywala z Futsal Ekstraklasy – GSF Gliwice.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki