Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsal


[FUTSAL]

Skrót 3. kolejki II ligi

Zapraszamy do obejrzenia skrótu obydwu spotkań 3. kolejki lubuskiej II ligi futsalu: AZS UZ – Madness Chocianów oraz Drzonkowianka Racula – SPN Paolo Gorzów.


[FUTSAL]

Fantastyczny comeback Drzonkowianki!

Futsal jest dyscypliną, w której obraz gry szybko może się odmienić o 180 stopni. Udowodnili to dzisiaj zawodnicy Drzonkowianki Racula, którzy w hali przy Szafrana zremisowali z SPN Paolo Gorzów 4:4, wracając tym samym z dalekiej podróży.


[FUTSAL]

Turowski show! Klątwa Madnessu przełamana!

AZS UZ nadal niepokonany w II lidze futsalu! Akademicy zmierzyli się dziś z Madnessem Chocianów, który tym razem nie zdołał im zagrozić. Pierwszoplanową rolę grał dziś Jakub Turowski, który zapisał na swoim koncie aż 5 goli.


[FUTSAL]

Derbowy pogrom przy Szafrana! Drzonkowianka bez szans z Akademikami

Aż 16 bramek obejrzeliśmy w dzisiejszych futsalowych derbach Zielonej Góry! Pojedynek AZS-u UZ z Drzonkowianką Racula był mocno jednostronny i zakończył się okazałym zwycięstwem Akademików.


[FUTSAL]

Po raz pierwszy w historii: futsalowe derby Winnego Grodu

W czwartkowy wieczór w hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego czekają nas premierowe derby Zielonej Góry w futsalu! AZS UZ podejmie halowego debiutanta – Drzonkowiankę Racula.


[FUTSAL]

Porażka Drzonkowianki w halowym debiucie

Drzonkowianka Racula zadebiutowała wczoraj w futsalowych rozgrywkach II ligi. Zielonogórzanie przegrali na wyjeździe z Madness Chocianów 1:2.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki