Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsal


[FUTSAL]

Hiszpania – Polska (konferencja prasowa)

Co mieli do powiedzenia przedstawiciele zespołów Polski i Hiszpanii po ostatnim spotkaniu? Zobaczcie zapis pomeczowej konferencji.


[FUTSAL]

Hiszpania – Polska (zapis meczu)

Jak polscy futsaliści zaprezentowali się na tle wicemistrzów Europy? Sprawdźmy na zapisie transmisji wykonanej przez kanał Łączy Nas Piłka.


[FUTSAL]

Przegrana z Hiszpanią na koniec eliminacji

Dla polskich futsalistów zakończyły się już eliminacje do Mistrzostw Świata 2020. Reprezentacja znad Wisły uległa dziś wicemistrzom Europy 1:4.


[FUTSAL]

Polska – Finlandia (konferencja prasowa)

W pomeczowej konferencji prasowej udział wzięli trener Błażej Korczyński i Michał Kubik, a także szkoleniowiec Finów Mico Martić i Mikko Kytölä.


[FUTSAL]

Zabójcze auty Finów wyeliminowały Polaków

Koniec marzeń polskich futsalistów o udziale w Mistrzostwach Świata 2020! W drugim dniu eliminacyjnego turnieju, rozgrywanego w hali CRS, Biało-Czerwoni ulegli Finom 2:1.


[FUTSAL]

Polska – Gruzja (konferencja prasowa)

Jak porażkę z Gruzją skomentowali trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński oraz jej kapitan Michał Kubik?


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki