Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘInne sporty


[INNE]

Tenis stołowy: porażka ZKS-u na inaugurację

Odmłodzona ZKS Palmiarnia Zielona Góra nie poradziła sobie z 3S Polonią Bytom na inaugurację LOTTO Superligi tenisa stołowego. Zielonogórzanie przegrali 3:1.


[INNE]

Tenis stołowy: nowy sezon LOTTO Superligi czas zacząć!

Już w najbliższą sobotę nastąpi inauguracja nowego sezonu LOTTO Superligi. Po raz kolejny do rozgrywek przystąpi ZKS Palmiarnia Zielona Góra, która w premierowej kolejce podejmie u siebie 3S Polonię Bytom.


[INNE]

Wystartował Zielonogórski Rower Miejski!

Dokładnie dziś o północy wystartował w Zielonej Górze system wypożyczalni rowerów miejskich. O godzinie 10:00 na placu Bohaterów nastąpiło natomiast jego oficjalne otwarcie.


[INNE]

Podsumowanie weekendu: 19-20 maja

To był dobry weekend w wykonaniu zielonogórskich drużyn. Większość z nich zainkasowała ligowe punkty. Zapraszamy na podsumowanie minionych dni.


[INNE]

Tenis stołowy: Porażka na zakończenie sezonu

ZKS Palmiarnia Zielona Góra rozegrał wczoraj spotkanie ostatniej kolejki LOTTO Superligi. Zielonogórzanie minimalnie przegrali z Morlinami Ostróda.


[INNE]

Jedni się przełamali, drudzy nadal błądzą - podsumowanie weekendu

Za nami pełen emocji weekend w zielonogórskim sporcie. Z sześciu rozegranych w ciągu tych dwóch dni spotkań, cztery zakończyły się pozytywnie dla kibiców z Winnego Grodu. Polegli jedynie koszykarze oraz piłkarze Falubazu.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki