Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘInne sporty


[INNE]

Krzysztof Zakrzewski o IM Zielonej Góry w speedrowerze i przyszłości tego sportu w mieście (WIDEO)

W miniony wtorek rozegrany został IX Winobraniowy Turniej Speerdrowerowy, będący jednocześnie finałem Indywidualnych Mistrzostw Zielonej Góry. Przy tej okazji spytaliśmy trenera ZKS-u, Krzysztofa Zakrzewskiego m.in. o najbliższą przyszłość speedrowera w Winnym Grodzie.


[INNE]

Speedrower: za nami IX Turniej Winobraniowy oraz Indywidualne Mistrzostwa Zielonej Góry

We wtorkowy wieczór na torze przy ul. Wyszyńskiego odbył się 9. Winobraniowy Turniej Speedrowerowy, który jednocześnie był 18. finałem Indywidualnych Mistrzostw Zielonej Góry, do których mógł się zgłosić dosłownie każdy.


[INNE]

Przegląd sportowych zadań Budżetu Obywatelskiego 2020

Zadaszona trybuna na „Dołku” czy może budowa nowych boisk na osiedlach? Od dziś można głosować na zadania Budżetu Obywatelskiego 2020. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się stricte sportowym propozycjom zgłoszonym do plebiscytu.


[INNE]

Kibice Falubazu przejmą ulice! W niedzielę Falubazowy Rajd Rowerowy (AKTUALIZACJA)

W niedzielę, 23. września odbędzie się III Falubazowy Rajd Rowerowy. Żużlowcy Falubazu wraz z kibicami wspólnie udadzą się na przejażdżkę zielonogórskimi ulicami.


[INNE]

Tenis stołowy: porażka ZKS-u na inaugurację

Odmłodzona ZKS Palmiarnia Zielona Góra nie poradziła sobie z 3S Polonią Bytom na inaugurację LOTTO Superligi tenisa stołowego. Zielonogórzanie przegrali 3:1.


[INNE]

Tenis stołowy: nowy sezon LOTTO Superligi czas zacząć!

Już w najbliższą sobotę nastąpi inauguracja nowego sezonu LOTTO Superligi. Po raz kolejny do rozgrywek przystąpi ZKS Palmiarnia Zielona Góra, która w premierowej kolejce podejmie u siebie 3S Polonię Bytom.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki