Koszykówka

Znamy pary ćwierćfinałowe Suzuki Pucharu Polski!

W połowie lutego w warszawskiej Arenie Ursynów odbędzie się turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski. Stelmet Enea BC Zielona Góra poznał dziś swojego przeciwnika w ćwierćfinale zmagań.

Fenomenalny rewanż na Starcie!

W meczu otwierającym 16. kolejkę Energa Basket Ligi Stelmet Enea BC Zielona Góra przekonująco pokonał Start Lublin 100:93. Choć wynik końcowy tego nie oddaje, przez trzy kwarty zielonogórzanie mieli wręcz przytłaczającą przewagę nad przeciwnikiem.

Ludde Hakanson zawodnikiem grudnia w EBL!

We wtorkowe popołudnie władze Energa Basket Ligi wybrały najbardziej wyróżniającego się zawodnika w grudniu 2019. Został nim reprezentant Stelmetu Enea BC Zielona Góra – Ludvig Hakanson.

Kalev Tallinn – Stelmet Enea BC Zielona Góra (skrót meczu)

Latający Gordon czy trójka równo z syreną – wyjazdowy pojedynek Stelmetu Enea BC Zielona Góra z Kalevem Tallinn w skrócie wideo.

Tallinn zdobyty!

Stelmet Enea BC Zielona Góra zdecydowanie triumfował dziś nad Kalevem Tallinn! Po dość wyrównanej pierwszej połowie, zielonogórzanie całkiem przejęli inicjatywę i zwyciężyli w stolicy Estonii różnicą ponad 20 „oczek”.

Stelmet Enea BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław (skrót meczu)

Przygotowany przez Stelmet Enea BC Zielona Góra skrót czwartkowego starcia ze Śląskiem Wrocław (83:78).