Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Filip Tokar z kontraktem w Lechu Poznań

Filip Tokar, młody piłkarz z Zielonej Góry, który jeszcze do niedawna reprezentował barwy Lechii, podpisał swój pierwszy kontrakt z Lechem Poznań.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia przed pierwszym zewnętrznym sparingiem. Tanzańczyk wśród zawodników testowanych [AKTUALIZACJA]

W sobotę 21 stycznia Lechia Zielona Góra rozegra pierwszy zewnętrzny mecz kontrolny. W samo południe rywalem zielonogórzan będzie Łobzonka Wyrzysk.


[PIŁKA NOŻNA]

Znamy termin meczu Lechii Zielona Góra z Legią Warszawa!

Na przełomie lutego i marca piłkarzy oraz kibiców Lechii Zielona Góra czeka wielkie święto futbolu – mecz ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski z Legią Warszawa. Znamy już dokładny termin tego spotkania.


[PIŁKA NOŻNA]

Sebastian Górski zawodnikiem Chrobrego Głogów

W piątek 13 stycznia były już piłkarz Lechii Zielona Góra Sebastian Górski został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek pierwszoligowego Chrobrego Głogów.


[PIŁKA NOŻNA]

Drugie poważne osłabienie Lechii

Lechia Zielona Góra wznowiła treningi po okresie świąteczno-noworocznej przerwy. Wśród trenujących zawodników zabrakło Sebastiana Górskiego oraz Gabriela Estigarribia, którzy opuszczają zielonogórski zespół.


[PIŁKA NOŻNA]

Sebastian Górski odchodzi z Lechii Zielona Góra

Po pół roku występów w Lechii Zielona Góra Sebastian Górski wróci do wyższej klasy rozgrywkowej. W poniedziałek o odejściu zawodnika poinformowało Radio Zielona Góra.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki