Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Kryta trybuna przy Sulechowskiej? Przed nami Budżet Obywatelski 2021!

Czy na stadionie piłkarskim przy ul. Sulechowskiej powstanie kryta trybuna? Wszystko zależeć będzie od głosów mieszkańców!


[PIŁKA NOŻNA]

Bez bramek w Kożuchowie

Nie zwalnia tempa JAKO IV Liga. W środowe popołudnie Lechia II Zielona Góra udała się do Kożuchowa na pojedynek z 9. w tabeli Koroną.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia TV: Gol kolejki w III lidze!

W skrócie sobotniego meczu Polonii-Stali Świdnica z Lechią Zielona Góra m.in. widowiskowe trafienie Bartka Koniecznego. To trzeba zobaczyć!


[PIŁKA NOŻNA]

Półfinały Pucharu Polski rozlosowane!

Za nami losowanie par półfinałowych Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego. Poznaliśmy tym samym potencjalnych rywali Lechii Zielona Góra.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia II rozstrzelała Tęczę

Okazałym zwycięstwem zielonogórzan 7:1 zakończył się niedzielny pojedynek Lechii II Zielona Góra ze znajdującą się w strefie spadkowej Tęczą Homanit Krosno Odrzańskie.


[PIŁKA NOŻNA]

Trzy szybkie ciosy Lechii w Świdnicy

Lechia Zielona Góra z 3 punktami wraca z dolnośląskiej Świdnicy. Po dobrym spotkaniu piłkarze z Grodu Bachusa pokonali tamtejszą Polonię-Stal 4:0.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki