Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Pogoda nie sprzyja piłce. Mecz Lechii z Gwarkiem odwołany

Zaplanowany na sobotę 11 marca pojedynek Lechii Zielona Góra z Gwarkiem Tarnowskie Góry został przełożony. Wszystko przez niekorzystne warunki atmosferyczne, które były przyczyną złego stanu murawy na zielonogórskim stadionie.


[PIŁKA NOŻNA]

IV liga: dwa mecze 18. kolejki dojdą do skutku

Odwołana inauguracja lubuskiej IV ligi zostanie częściowo rozegrana w pierwotnym terminie. Z dziewięciu meczów do skutku dojdą dwa pojedynki.


[PIŁKA NOŻNA]

Mecz Lechia – Gwarek odbędzie się, ale jest jedna zmiana

Zaplanowane na sobotę 11 marca spotkanie Lechii Zielona Góra z Gwarkiem Tarnowskie Góry miało status zagrożonego z powodu niekorzystnych warunków pogodowych. W piątek klub poinformował, że mecz odbędzie się zgodnie z planem, lecz zamiast na „Dołku” zostanie on rozegrany na stadionie lekkoatletycznym.


[PIŁKA NOŻNA]

Zima wygrała z piłką nożną. Mecze lubuskiej IV ligi przełożone

Lubuski Związek Piłki Nożnej poinformował o przełożeniu inauguracyjnej kolejki IV ligi z powodu niekorzystnych warunków pogodowych.


[PIŁKA NOŻNA]

Przed Lechią ważna domowa inauguracja III ligi

Lechia Zielona Góra ma za sobą pierwsze mecze o stawkę w 2023 roku. Obydwa pojedynki padły łupem rywali, a w sobotę 11 marca zespół będzie miał okazję do rehabilitacji na własnym terenie.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia zmiażdżyła Stilon na inaugurację Ligi Makroregionalnej U-19

Juniorzy starsi Lechii Zielona Góra z przytupem zainaugurowali zmagania Ligi Makroregionalnej U-19. W niedzielę 5 marca pokonali oni na własnym obiekcie Stilon Gorzów aż 6:0.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki