Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia TV: kulisy meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry

Kulisy oraz skrót sobotniego pojedynku III ligi pomiędzy Lechią Zielona Góra a Gwarkiem Tarnowskie Góry.


[PIŁKA NOŻNA]

GKS Tychy lepszy od Lechii

Trzecia kolejka Centralnej Ligi Juniorów U17 przyniosła Lechii Zielona Góra drugą porażkę. Tym razem lepszy od zielonogórzan okazał się zespół GKS-u Tychy.


[PIŁKA NOŻNA]

FC Wrocław bezlitosny dla Przylepu

Młodzi piłkarze TS Przylep Zielona Góra mają za sobą trzeci mecz w Centralnej Lidze Juniorów U15. Po dwóch minimalnych porażkach nadszedł czas na solidną lekcję. FC Wrocław Academy zwyciężył w Winnym Grodzie aż 7:0.


[PIŁKA NOŻNA]

Drugi mecz i drugi punkt. Spore emocje w starciu z Gwarkiem

Po tygodniu przerwy Lechia Zielona Góra wróciła na III-ligowe boiska. W swoim drugim meczu na własnym terenie zremisowała 1:1 z Gwarkiem Tarnowskie Góry.


[PIŁKA NOŻNA]

Oficjalnie: niższe ligi zawieszone!

Potwierdziły się dotychczasowe przypuszczenia w związku z wprowadzonym w województwie lubuskim lockdownem. Lubuski Związek Piłki Nożnej poinformował dziś o zawieszeniu rozgrywek od IV ligi w dół.


[PIŁKA NOŻNA]

CLJ U17: cenny remis po dobrym meczu

Bez bramek zakończyło się niedzielne spotkanie Lechii ZRRT S.A. Zielona Góra z Zagłębiem Lubin w ramach 2. wiosennej kolejki Centralnej Ligi Juniorów U17.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki