Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Pokaźna wygrana z Pogonią

Nieco w cieniu czwartkowego finału wojewódzkiego Pucharu Polski odbyła się zaległa 22. kolejka JAKO IV Ligi. Lechia II Zielona Góra wysoko pokonała na własnym terenie Pogoń Skwierzyna 6:1.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia z lubuskim Pucharem Polski! W finale potrzebna była dogrywka!

Lechia Zielona Góra po raz trzeci w przeciągu ostatnich czterech lat zdobyła Puchar Polski na szczeblu województwa lubuskiego. W czwartkowym finale w Międzyrzeczu pokonała Carinę Gubin 2:1.


[PIŁKA NOŻNA]

Minimalna porażka z beniaminkiem

Lechia II Zielona Góra przegrała sobotni wyjazdowy mecz z Odrą Nietków 0:1. Gospodarze okazali się nieznacznie lepsi, rozstrzygając spotkanie w drugiej połowie.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia walczyła, ale Polonia Bytom lepsza na „Dołku”

W sobotę Lechia Zielona Góra podejmowała na własnym terenie dwukrotnego mistrza Polski, Polonię Bytom. Niestety ekipa z Winnego Grodu uległa rywalowi aż 1:4.


[PIŁKA NOŻNA]

Statystyki meczu Zagłębie II Lubin – Lechia Zielona Góra

Jak wyglądał pojedynek Zagłębia II Lubin z Lechią Zielona Góra w liczbach? Przedstawiamy statystyki środowego meczu III ligi.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia wciąż w dołku. Dotkliwa porażka w Lubinie

Lechia Zielona Góra nie dała rady rezerwom Zagłębia Lubin. Ekipa z Winnego Grodu poległa w Lubinie 1:4.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki