Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

„1000NaDołku”, czyli ostatni przed zimą domowy mecz Lechii

W najbliższą sobotę Lechia Gran-Bud Zielona Góra rozegra ostatnie w rundzie jesiennej spotkanie na własnym stadionie. Z tej okazji klub jeszcze liczniej zaprasza kibiców na stadion przy ul. Sulechowskiej.


[PIŁKA NOŻNA]

Klasa okręgowa: pogrom w wykonaniu Drzonkowianki i bezbramkowy remis Zorzy

W ubiegły weekend zakończyła się runda jesienna w zielonogórskiej klasie okręgowej. Okazałym zwycięstwem na trudnym terenie zakończyła ją Drzonkowianka, natomiast Zorza podzieliła się punktami z Budowlanymi Lubsko.


[PIŁKA NOŻNA]

Steinpol Ilanka Rzepin – TS Masterchem Przylep (zapis meczu)

Jak wyglądała sobotnia wygrana TS-u Masterchem Przylep nad Steinpol Ilanką Rzepin? To trzeba zobaczyć!


[PIŁKA NOŻNA]

Wypowiedzi po meczu w Rzepinie: Michał Sucharek i Tadeusz Makowski

Posłuchajmy wypowiedzi trenera Tadeusza Makowskiego i Michała Sucharka po ostatnim gwizdku rundy jesiennej w sezonie 2019/2020.


[PIŁKA NOŻNA]

Sześć bramek Lechii w Starowicach Dolnych!

Wysokie zwycięstwo nad outsiderem III ligi zanotowała dziś Lechia Gran-Bud Zielona Góra. Piłkarze z Sulechowskiej pokonali na wyjeździe LZS Starowice Dolne aż 6:1.


[PIŁKA NOŻNA]

Runda zakończona z przytupem! TS Przylep ograł Ilankę

TS Masterchem Przylep wygraną zakończył jesień w lubuskiej IV lidze! Dla zielonogórzan po raz drugi z rzędu szczęśliwy się okazał Rzepin, gdzie pokonali oni miejscową Steinpol Ilankę 2:1.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki