Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Nowy sponsor tytularny IV ligi i klasy okręgowej!

W środowy wieczór Lubuski Związek Piłki Nożnej ogłosił podpisanie umowy z firmą JAKO, która została tym samym sponsorem tytularnym lubuskiej IV ligi oraz klasy okręgowej.


[PIŁKA NOŻNA]

Lubuski PP: Lechia z podwójnym awansem do 1/8 finału

Obie drużyny Lechii Zielona Góra pewnie przeszły przez szczebel okręgowy Pucharu Polski. Dziś Lechia II Zielona Góra pokonała na wyjeździe Kado Górzyn 4:0. Pierwszy zespół natomiast bez gry awansował do kolejnej rundy.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia TV: MKS Kluczbork – KS Lechia Zielona Góra (skrót meczu)

Skrót sobotniego pojedynku w Kluczborku, gdzie Lechia Zielona Góra pokonała miejscowy MKS 2:1.


[PIŁKA NOŻNA]

Stilon za mocny dla rezerw Lechii

Lechia II Zielona Góra nie zaliczy niedzielnych derbów ze Stilonem Gorzów do udanych. Podopieczni Macieja Góreckiego polegli aż 0:3.


[PIŁKA NOŻNA]

Ogrom emocji w Kluczborku! Cenna wygrana na trudnym terenie!

Lechia Zielona Góra wróciła z Kluczborka z ważną zdobyczą 3 punktów. Podopieczni Andrzeja Sawickiego po emocjonującym widowisku pokonali miejscowy MKS 2:1, mimo że kończyli ten mecz w dziesiątkę.


[PIŁKA NOŻNA]

IV runda Pucharu Polski: Lechia pojedzie do drużyn z „okręgówki”

Dziś w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Zielona Góra. Obie drużyny Lechii zmierzą się na wyjeździe z zespołami z klasy okręgowej.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki