Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Sport budzi się do życia! Lechia wznowiła treningi

We wtorkowe popołudnie piłkarze Lechii Gran-Bud Zielona Góra uczestniczyli w pierwszym zespołowym treningu od początku pandemii.


[PIŁKA NOŻNA]

Weź udział w spocie Lechii Zielona Góra!

Ciekawe zadanie dla kibiców Lechii Gran-Bud Zielona Góra! Klub przygotował nie lada gratkę, jaką jest udział fanów w spocie promocyjnym.


[PIŁKA NOŻNA]

PILNE: lubuskie rozgrywki piłkarskie zawieszone!

Koronawirus COVID-19 daje się we znaki wszystkim dyscyplinom sportu. Jednymi z ostatnich zawieszonych rozgrywek są piłkarskie zmagania organizowane przez Lubuski Związek Piłki Nożnej.


[PIŁKA NOŻNA]

II zespół Lechii z przegraną w ostatnim sparingu

Rezerwy Lechii Gran-Bud Zielona Góra w sobotnie popołudnie rozegrały swój pierwszy sparing przed startem lubuskiej IV ligi. Występujący w klasie okręgowej Promień Żary pokonał u siebie zielonogórzan 3:1.


[PIŁKA NOŻNA]

Nieudany start wiosny. Minimalna porażka Lechii w Bielsku-Białej

Lechia Gran-Bud Zielona Góra bez punktów wraca z pierwszego tej wiosny meczu w III lidze. Piłkarze z Grodu Bachusa prowadzili wyrównane starcie z Rekordem Bielsko-Biała, ale ostatecznie 3 punkty zostały w Cygańskim Lesie.


[PIŁKA NOŻNA]

Piłkarska wiosna czas start! Na początek bój z sąsiednimi „Rekordzistami”

Piłkarscy fani z Winnego Grodu jeszcze trochę będą musieli poczekać na III-ligowe emocje na stadionie przy ul. Sulechowskiej, ale Lechia Gran-Bud Zielona Góra już w tę sobotę rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej. W wyjazdowym pojedynku piłkarze Andrzeja Sawickiego podejmą Rekord Bielsko-Biała.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki