Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia II wróciła z dalekiej podróży! Zwycięstwo rezerw nad Arką

Podczas gdy pierwszy zespół Lechii Gran-Bud Zielona Góra w wielkopolskim Popowie toczył ciężki bój z Lechem II Poznań, rezerwy zielonogórskiego klubu mierzyły się przy ul. Sulechowskiej z Arką Nowa Sól. Podopieczni Macieja Góreckiego zwyciężyli nad rywalem z „okręgówki”, choć początek meczu nie zwiastował takiego obrotu spraw.


[PIŁKA NOŻNA]

Fatalny występ Lechii w Popowie. Zielonogórzanie rozgromieni przez rezerwy Lecha

Ten mecz kontrolny z pewnością nie będzie dobrze wspominany przez piłkarzy Lechii Gran-Bud Zielona Góra. III-ligowcy z Winnego Grodu przegrali na wyjeździe z Lechem II Poznań aż 1:10.


[PIŁKA NOŻNA]

Rezerwy Lechii z towarzyską wygraną

Lechia Gran-Bud II Zielona Góra pozytywnie zakończyła dzisiejszy test-mecz z Odrą Nietków. Zielonogórzanie zwyciężyli z wiceliderem klasy okręgowej 3:1.


[PIŁKA NOŻNA]

Remis z Cariną na naturalnej murawie

Lechia Gran-Bud Zielona Góra rozegrała dziś swój pierwszy w tym roku mecz na naturalnym boisku. W podzielonogórskiej Świdnicy podopieczni Andrzeja Sawickiego zremisowali z IV-ligową Cariną Gubin 3:3.


[PIŁKA NOŻNA]

Sparingowy remis Lechii w Szczecinie

W sobotni wieczór przy sztucznym świetle Lechia Gran-Bud Zielona Góra rozegrała swój czwarty sparing w bieżącym cyklu przygotowawczym przed rundą wiosenną. Podopieczni Andrzeja Sawickiego zremisowali w Szczecinie ze Świtem Skolwin 3:3.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia wciąż w zimowym śnie. Kolejna sparingowa porażka zielonogórzan

Za nami trzeci tej zimy sparing Lechii Gran-Bud Zielona Góra. Dziś na sztucznej murawie przy ul. Sulechowskiej piłkarze z Grodu Bachusa zmierzyli się z grającym w IV lidze Stilonem Gorzów. Tak jak po poprzednich meczach kontrolnych, schodzili oni z murawy pokonani.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki