Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Remis IV-ligowców na zakończenie jesieni

Druga drużyna Lechii Zielona Góra zakończyła już jesienne rozgrywki JAKO IV Ligi. W ostatnim meczu tej rundy zremisowała ona ze Spójnią Ośno Lubuskie 2:2.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia nie zawiodła w ostatnim wyjeździe jesieni. Outsider pokonany na jego terenie

Udany ostatni wyjazd rundy jesiennej w wykonaniu Lechii Zielona Góra. W ramach 18. kolejki III ligi podopieczni Andrzeja Sawickiego pokonali na wyjeździe Polonię Nysa 3:0.


[PIŁKA NOŻNA]

TS Przylep poszedł w ślady Lechii! Zielonogórscy trampkarze w CLJ!

Po środowym awansie do CLJ juniorów młodszych Lechii Zielona Góra nadszedł czas na trampkarzy TS-u Przylep, którzy walczyli w barażu o miejsce w kategorii U-15. Podopieczni Remigiusza Chyły zgodnie z planem pokonali Polonię Nysa 3:0.


[PIŁKA NOŻNA]

Trener Michał Grzelczyk po barażu o CLJ U-17 (wideo)

Wypowiedź trenera Michała Grzelczyka po barażu Lechii Zielona Góra z Pomologią Prószków (10:0) o Centralną Ligę Juniorów U-17.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia policzyła do 10 i awansowała do Centralnej Ligi Juniorów!

Aż 10 bramek zaaplikowali Pomologii Prószków młodzi piłkarze Lechii Zielona Góra w rewanżowym meczu barażowym o Centralną Ligę Juniorów U-17. Tym samym wiosną zagrają w gronie najlepszych zawodników ze swojej kategorii.


[PIŁKA NOŻNA]

Postawić kropkę nad i – młodzieżowcy w drugim rozdziale walki o CLJ. Transmisja w ZGSPORT.PL!

Już w środę młodzi piłkarze Lechii Zielona Góra staną przed szansą przypieczętowania awansu do Centralnej Ligi Juniorów w kategorii U-17. O godzinie 13:30 zagrają rewanżowy mecz z Pomologią Prószków.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki