Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

„Zabrakło nam piłkarskiej jakości” – Michał Sucharek po meczu z Polonią Bytom

W ostatni dzień kwietnia Lechia Zielona Góra zakończyła intensywny miesiąc porażką 1:2 z Polonią Bytom. Jak to spotkanie wyglądało okiem drugiego trenera zielonogórzan, Michała Sucharka?


[PIŁKA NOŻNA]

Polonia Bytom wróciła do gry i zwyciężyła na Dołku!

W sobotę Lechii Zielona Góra przyszło zmierzyć się z Polonią Bytom. Po siedmiu ligowych meczach bez porażki zielonogórzanie musieli uznać wyższość rywala, który w drugiej połowie wrócił do gry.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia postrzelała w Gaci! Zwycięstwo zielonogórzan nad outsiderem

W środowej kolejce III ligi Lechia Zielona Góra zainkasowała pełną pulę. W Gaci pokonała ona miejscową Foto-Higienę 4:1.


[PIŁKA NOŻNA]

Tęcza rywalem Lechii w półfinale Pucharu Polski

Znamy pary półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego. Przedstawiciel Winnego Grodu uda się do Krosna na mecz z miejscową Tęczą Homanit.


[PIŁKA NOŻNA]

Strzelanina w Murzynowie! Lechia II bezlitosna dla Budowlanych

Gdy piłkarze Budowlanych Murzynowo i Lechii II Zielona Góra schodzili na przerwę z wynikiem 1:1, niewiele wskazywało, że mecz zakończy się aż takim pogromem! Podopieczni Macieja Góreckiego zwyciężyli aż 10:1!


[PIŁKA NOŻNA]

Emocje i kontrowersje w meczu Lechii. Remis zielonogórzan z czołówką tabeli

Zgromadzeni na Dołku kibice byli dziś świadkami emocjonującego widowiska w wykonaniu Lechii Zielona Góra i Ślęzy Wrocław. Mecz ten zakończył się remisem 1:1, choć zielonogórzanie mieli chrapkę nawet na zwycięstwo.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki