Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Piłkarska jesień w liczbach: Lechia II w IV lidze

Podsumowań rundy jesiennej ciąg dalszy. Dziś przyglądamy się statystykom Lechii II Zielona Góra w rozgrywkach JAKO IV Ligi.


[PIŁKA NOŻNA]

Piłkarska jesień w liczbach: Lechia Zielona Góra w III lidze

Piłkarska jesień na boiskach III ligi zakończyła się w miniony weekend. Jest to zatem odpowiedni moment, aby podsumować statystyki wypracowane przez pierwszy zespół Lechii Zielona Góra w tym sezonie.


[PIŁKA NOŻNA]

Tylko remis na koniec rundy jesiennej

Mimo zwiastującego pozytywne rozstrzygnięcie początku, Lechia Zielona Góra nie zainkasowała trzech „oczek” w ostatnim jesiennym meczu w III lidze. W starciu z ROW-em 1964 Rybnik padł na „Dołku” remis 2:2.


[PIŁKA NOŻNA]

KS Polonia Nysa – KS Lechia Zielona Góra (skrót meczu)

Skrót ostatniego wyjazdu Lechii Zielona Góra w rundzie jesiennej 2020/2021.


[PIŁKA NOŻNA]

Remis IV-ligowców na zakończenie jesieni

Druga drużyna Lechii Zielona Góra zakończyła już jesienne rozgrywki JAKO IV Ligi. W ostatnim meczu tej rundy zremisowała ona ze Spójnią Ośno Lubuskie 2:2.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia nie zawiodła w ostatnim wyjeździe jesieni. Outsider pokonany na jego terenie

Udany ostatni wyjazd rundy jesiennej w wykonaniu Lechii Zielona Góra. W ramach 18. kolejki III ligi podopieczni Andrzeja Sawickiego pokonali na wyjeździe Polonię Nysa 3:0.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki