Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Znamy datę startu III ligi w sezonie 2020/2021!

Piłkarscy fani wreszcie mogą odliczać czas do startu rozgrywek! Na początku sierpnia rozpoczną się zmagania nowego sezonu w III lidze, grupie III.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia z pierwszymi kontraktami na nowy sezon

W przerwach od pokonywania kilometrów w ramach akcji #BieganieNaDobre, Lechia Gran-Bud Zielona Góra również nie próżnuje. Klub z Winnego Grodu podpisał w ostatnich dniach pierwsze umowy na zbliżający się sezon.


[PIŁKA NOŻNA]

Oficjalnie: III liga zakończona

Po długim okresie oczekiwania, w czwartkowe popołudnie dowiedzieliśmy się, jakie będą dalsze losy sezonu 2019/2020 w III lidze, grupie III. Podobnie jak w niższych ligach, została ona zakończona z awansami, ale bez spadków.


[PIŁKA NOŻNA]

Wciąż bez decyzji w sprawie III ligi. PZPN umywa ręce

Polski Związek Piłki Nożnej miał dziś podjąć decyzję w sprawie dalszych losów sezonu 2019/2020 na szczeblu III ligi. Niestety posiedzenie w Warszawie zakończyło się fiaskiem.


[PIŁKA NOŻNA]

#WielkieLubuskieDerby, czyli wirtualny pojedynek Lechii ze Stilonem

W poniedziałkowy poranek wystartowała akcja pod hasłem #WielkieLubuskieDerby, którą zainicjowała Lechia Zielona Góra. Zwycięzca ma szansę powiększyć klubowy budżet o pół tysiąca złotych.


[PIŁKA NOŻNA]

Koniec sezonu w niższych ligach. Jedyną niewiadomą III liga

Po zebraniu prezesów wojewódzkich Związków Piłki Nożnej mamy jasność co do losów sezonu 2019/2020 w niższych klasach rozgrywkowych. Decyzja ta nie objęła jednak III ligi.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki