Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na rundę wiosenną

Runda wiosenna sezonu 2019/2020 zbliża się coraz większymi krokami. W miniony poniedziałek Lechia Gran-Bud Zielona Góra uruchomiła sprzedaż karnetów oraz biletów na wszystkie domowe spotkania klubu w III lidze.


[PIŁKA NOŻNA]

Porażka Lechii w drugim zimowym sparingu

Równo w południe piłkarze Lechii Gran-Bud Zielona Góra wyszli na drugi test-mecz w trwającej obecnie przerwie zimowej. Podopieczni Andrzeja Sawickiego zmierzyli się z innym III-ligowcem, lecz występującym na co dzień w grupie drugiej, Chemikiem Police.


[PIŁKA NOŻNA]

Fuzja Lechii Zielona Góra z TS-em Przylep (zapis konferencji prasowej)

Zapis konferencji prasowej, na której ogłoszono połączenie dwóch zielonogórskich klubów piłkarskich – Lechii Gran-Bud Zielona Góra i TS-u Masterchem Przylep.


[PIŁKA NOŻNA]

Kolejna fuzja stała się faktem! Lechia łączy się z Przylepem

Zielonogórscy fani piłki nożnej doskonale znają to słowo – „fuzja”. W ostatnich latach często przewija się ono w kontekście klubów z Winnego Grodu. Rok 2020 przyniósł nam kolejny mariaż – tym razem Lechia Gran-Bud Zielona Góra łączy się z TS-em Masterchem Przylep.


[PIŁKA NOŻNA]

Pierwsze ruchy transferowe w Lechii

Wraz z początkiem nowego roku poznaliśmy pierwsze ruchy transferowe, jakie poczyniła Lechia Gran-Bud Zielona Góra. Klub opuściło dwóch piłkarzy.


[PIŁKA NOŻNA]

Znamy rozkład sparingów Lechii Gran-Bud Zielona Góra

Runda jesienna w III lidze dobiegła końca, ale zielonogórscy piłkarze już myślą o wiosennych potyczkach. Dziś poznaliśmy terminarz sparingów Lechii Gran-Bud Zielona Góra na zimowy okres przygotowawczy.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki