Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Wyjazd po wygraną na zakończenie rundy jesiennej

Przed nami ostatnia już kolejka lubuskiej IV ligi! Zielonogórski TS Masterchem Przylep czeka w niej wyjazdowe spotkanie ze Steinpol Ilanką Rzepin.


[PIŁKA NOŻNA]

Idealna okazja na przełamanie. Lechia jedzie do outsidera

Bilans bramkowy 3:26 i zaledwie 4 punkty na koncie – to aktualny dorobek sobotniego rywala Lechii Gran-Bud Zielona Góra. W pojedynku z LZS-em Starowice Dolne zielonogórzanie wręcz muszą zanotować przełamanie.


[PIŁKA NOŻNA]

Klasa okręgowa: zwycięstwa zielonogórzan w ostatnich domowych meczach jesieni

W minioną sobotę reprezentanci Winnego Grodu w klasie okręgowej – Drzonkowianka oraz Zorza – rozegrali ostatnie w tej rundzie spotkania na swoim terenie. Oba zespoły pomyślnie pożegnały się z własną publicznością, inkasując komplet punktów.


[PIŁKA NOŻNA]

TS Masterchem Przylep – Stilon Prosupport Gorzów (zapis meczu)

Jak wyglądał derbowy pojedynek TS-u Masterchem Przylep Zielona Góra ze Stilonem Prosupport Gorzów? Prezentujemy zapis wideo tego meczu!


[PIŁKA NOŻNA]

Tadeusz Makowski po derbach ze Stilonem Gorzów (wywiad)

TS Masterchem Przylep w kiepskim stylu zakończył rundę jesienną na własnym boisku. W ostatnim domowym spotkaniu w tym roku zielonogórzanie przegrali ze Stilonem Gorzów 0:4.


[PIŁKA NOŻNA]

Stilon wygrał w Zielonej Górze w 20 minut

Kolejny fatalny występ dopisał do swojego konta TS Masterchem Przylep. Zielonogórska ekipa wysoko poległa dziś w derbach ze Stilonem Gorzów 0:4.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki