Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

PILNE: LECHIA Z AWANSEM DO 1/16 FINAŁU FORTUNA PUCHARU POLSKI

Lechia Zielona Góra skutecznie przeszła pierwszą rundę Fortuna Pucharu Polski na szczeblu centralnym! W ramach dalekiej wyprawy do Radzynia Podlaskiego podopieczni Andrzeja Sawickiego pokonali miejscowe Orlęta Spomlek 3:2.


[PIŁKA NOŻNA]

Poznaliśmy pary IV rundy lubuskiego PP

Dziś w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej wylosowane zostały pary IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu zielonogórskiego.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia II uległa beniaminkowi

Lechia II Zielona Góra z porażką zakończyła 7. kolejkę JAKO IV Ligi. Na stadionie przy Sulechowskiej górą byli Gold-Las Budowlani Murzynowo, którzy wygrali 2:0.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia bez pomysłu i z porażką na Dołku

Lechia Zielona Góra źle rozegrała 9. kolejkę III ligi. Podopieczni Andrzeja Sawickiego ulegli na własnym terenie Foto Higienie Gać 0:2.


[PIŁKA NOŻNA]

Lubuski PP: Zorza odpada po dramatycznej końcówce

Zorza Ochla zakończyła swój udział w lubuskim Pucharze Polski już na 3. rundzie. Zespół z południa Zielonej Góry został wyeliminowany przez Avię Siedlnica, która zwyciężyła u siebie 4:3.


[PIŁKA NOŻNA]

Spartak Budachów – KS Lechia Zielona Góra (statystyki)

Statystyki z meczu III rundy lubuskiego Pucharu Polski pomiędzy Spartakiem Budachów a Lechią Zielona Góra (1:8).


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki