Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka nożna


[PIŁKA NOŻNA]

Cenny remis z wiceliderem

W święto niepodległości nie próżnowała lubuska JAKO IV Liga. W Winnym Grodzie na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Sulechowskiej Lechia II Zielona Góra podjęła groźną Ilankę Rzepin.


[PIŁKA NOŻNA]

Sawa vs Suchy, czyli pojedynek dla podopiecznych CLDiM w Zaborze

Lechia Zielona Góra rozpoczęła w poniedziałek akcję Sawa vs Suchy, w ramach której kibice mogą pomóc podopiecznym Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze oraz wygrać udział w meczu charytatywnym.


[PIŁKA NOŻNA]

Przełamanie w Gaci! Lechia z pierwszą wygraną od miesiąca

Po trzech meczach bez zwycięstwa Lechia Zielona Góra przywozi 3 punkty z dolnośląskiej Gaci. III-ligowiec z Winnego Grodu pokonał miejscową Foto-Higienę 4:3.


[PIŁKA NOŻNA]

Porażka w Witnicy po strzelaninie w pierwszej połowie

W ramach 16. kolejki JAKO IV Ligi Lechia II Zielona Góra udała się na teren beniaminka z Witnicy. Niestety po ofensywnym meczu zielonogórzanie ulegli Czarnym Browar 2:3.


[PIŁKA NOŻNA]

Dwa karne + „Topol” = recepta na Odrę

Groźny beniaminek z Nietkowa odprawiony z kwitkiem z Sulechowskiej. Lechia II Zielona Góra pokonała dziś Odrę 3:0.


[PIŁKA NOŻNA]

Porażka w Bytomiu mimo dobrej gry

Dobry występ zanotowała w sobotę w Bytomiu Lechia Zielona Góra, ale było to za mało, żeby wywieźć ze Śląska punkty. Mimo starań zielonogórzan, miejscowa Polonia zwyciężyła 2:0.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki