Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka ręczna


[PIŁKA RĘCZNA]

Lider z Gorzowa stawi się przy Szafrana. Czas na lubuskie derby szczypiornistów!

Zbliża się jeden z najciekawszych meczów PKM Zachód AZS-u UZ w I lidze piłki ręcznej. Do Winnego Grodu przyjedzie rywal zza miedzy, który niedawno wskoczył na fotel lidera.


[PIŁKA RĘCZNA]

Horror przy Szafrana dla Akademików!

Zielonogórscy szczypiorniści po raz trzeci w tym sezonie zwyciężyli różnicą jednej bramki! Dzisiejszy dreszczowiec z Anilaną Łódź padł łupem PKM Zachód AZS-u UZ, który triumfował 38:37.


[PIŁKA RĘCZNA]

Porażka Akademików z Ostrovią

Szczypiorniści PKM Zachód AZS UZ z czwartą przegraną w tym sezonie. W sobotni wieczór ulegli oni we własnej hali KPR Ostrovii 22:25.


[PIŁKA RĘCZNA]

Akademicy wyraźnie lepsi od leszczynian!

Zwycięstwem PKM Zachód AZS-u UZ zakończył się mecz 5. kolejki I ligi piłkarzy ręcznych, w którym MKS Real Astromal Leszno przyjechał do Zielonej Góry. Mimo niemrawego początku, gospodarze triumfowali 26:19.


[PIŁKA RĘCZNA]

Porażka Akademików we Wrocławiu

Zwycięstwem Śląska Forzy Wrocław zakończyło się spotkanie 4. kolejki I ligi piłkarzy ręcznych, w którym udział wzięli szczypiorniści PKM Zachód AZS UZ. To trzecia porażka zielonogórzan w tym sezonie.


[PIŁKA RĘCZNA]

Pierwsza wygrana zielonogórzan!

Szczypiorniści PKM Zachód AZS-u UZ w ubiegłą sobotę odnotowali pierwszą wygraną w bieżącym sezonie. Zespołem, który musiał uznać wyższość Akademików był SPR Bór Oborniki Śląskie.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki