Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka ręczna


[PIŁKA RĘCZNA]

Porażka Akademików we Wrocławiu

Zwycięstwem Śląska Forzy Wrocław zakończyło się spotkanie 4. kolejki I ligi piłkarzy ręcznych, w którym udział wzięli szczypiorniści PKM Zachód AZS UZ. To trzecia porażka zielonogórzan w tym sezonie.


[PIŁKA RĘCZNA]

Pierwsza wygrana zielonogórzan!

Szczypiorniści PKM Zachód AZS-u UZ w ubiegłą sobotę odnotowali pierwszą wygraną w bieżącym sezonie. Zespołem, który musiał uznać wyższość Akademików był SPR Bór Oborniki Śląskie.


[PIŁKA RĘCZNA]

Waleczni Akademicy nie dali rady liderowi

Świetną, choć nieskuteczną pogoń zaprezentowali dziś piłkarze ręczni PKM Zachód AZS-u UZ, którzy we własnej hali podejmowali lidera I ligi – MKS Wieluń. Po zaciętej walce Akademicy ulegli rywalom 23:28.


[PIŁKA RĘCZNA]

AZS przed domową inauguracją sezonu

Sezon 2019/2020 w polskiej piłce ręcznej rozpoczęty! W miniony weekend rozegrana została 1. kolejka I ligi, a już dziś PKM Zachód AZS Uniwersytet Zielonogórski rozegra pierwsze spotkanie przed własną publicznością.


[PIŁKA RĘCZNA]

Znamy terminarz szczypiornistów AZS-u na sezon 2019/2020

Za nami losowanie rozgrywek I ligi piłki ręcznej, które odbyło się w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Swój terminarz poznał zatem AZS Uniwersytet Zielonogórski, który będzie uczestniczył w zmaganiach grupy B. Akademicy zainaugurują sezon wyjazdowym pojedynkiem z Grunwaldem Poznań. Z kolei pierwsze lubuskie derby czekają nas w 9. kolejce.


[PIŁKA RĘCZNA]

Akademicy zakończyli sezon

W minioną sobotę szczypiorniści AZS-u Uniwersytet Zielonogórski rozegrali swój ostatni mecz w kończących się rozgrywkach I ligi. W hali przy Szafrana wyraźnie lepszy okazał się MKS Wieluń.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki