Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[RUGBY]

Dobre pierwsze testy rugbystów Watahy

W ubiegłą niedzielę Wataha RC Zielona Góra rozegrała pierwsze sparingi przed nadchodzącym sezonem I ligi. W Poznaniu rugbyści z Grodu Bachusa mierzyli się z miejscowym Chaosem oraz Spartą Jarocin.


[RUGBY]

Czas na pierwsze sparingi Watahy!

Niedawno informowaliśmy, że z zimowego snu wybudzają się powoli zielonogórscy piłkarze, którzy rozpoczynają serię spotkań kontrolnych. Warto jednak także pamiętać o rugbystach Watahy RC Zielona Góra. Ci w najbliższą niedzielę rozegrają pierwsze test-mecze w tym roku.


[RUGBY]

Znamy kalendarz I ligi!

Sezon 2019 w polskim rugby będzie nietypowy – ze względu na reorganizację rozgrywek potrwa krócej niż zwykle. Na początku kwietnia zainaugurowane zostaną zmagania I ligi, w których uczestniczy Wataha RC Zielona Góra. Poniżej prezentujemy terminarz meczów zielonogórskich „Dzików”.


[RUGBY]

Ostatni występ „Dzików” w sezonie

Dobiega końca sezon rugby w naszym kraju. W sobotę po raz ostatni w tym roku na ligowym boisku zaprezentują się zawodnicy Watahy RC Zielona Góra.


[RUGBY]

Przełamanie „Dzików”! Wataha minimalnie wygrywa ze Spartą

Ależ to było zacięte starcie! Wataha RC Zielona Góra po raz drugi w sezonie pokonała dziś Spartę Jarocin. „Dziki” zwyciężyły przy Wyspiańskiego 24:22.


[RUGBY]

Ostatni dzwonek dla rugbystów

Faza finałowa I ligi rugby znajduje się właśnie na półmetku. Zielonogórscy rugbyści słabo rozpoczęli zmagania w tej decydującej rundzie i jeśli chcą nadal liczyć się w grze o awans, muszą w najbliższą sobotę zanotować wyraźne zwycięstwo. Nie będzie to łatwe zadanie.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki