Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRugby


[RUGBY]

Udana inauguracja nowego sezonu

Wraz z początkiem września rozpoczął się nowy sezon w polskiej lidze rugby. Dziś zmagania zainaugurowała I liga, a wraz z nią zielonogórska Wataha. „Dziki” udanie zaczęły zmagania, zwyciężając w Warszawie z Legią 30:26.


[RUGBY]

Wataha deklasuje Alfę i zostaje w I lidze!

To było jednostronne widowisko – Wataha RC Zielona Góra pewnie rozprawiła się z Alfą Bydgoszcz w rewanżowym meczu o utrzymanie w I lidze rugby.


[RUGBY]

Wataha zagra o utrzymanie

W niedzielę na stadionie Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się ostatni w bieżącym sezonie mecz I ligi rugby! Wataha RC Zielona Góra powalczy o utrzymanie na zapleczu Ekstraligi z beniaminkiem, Alfą Bydgoszcz.


[RUGBY]

Z beniaminkiem na koniec fazy zasadniczej

Dobiega końca wyjątkowo krótki sezon w I lidze rugby! Już w najbliższą sobotę odbędzie się 5. kolejka, która zakończy fazę zasadniczą rozgrywek. Wataha RC Zielona Góra na własnym stadionie zmierzy się wówczas z Alfą Bydgoszcz.


[RUGBY]

Lider za silny dla Watahy

Wataha RC Zielona Góra wciąż bez zwycięstwa w I lidze rugby. W minioną sobotę zielonogórzanie przegrali na własnym terenie z niepokonanym liderem, Arką Rumia 8:24.


[RUGBY]

Wataha RC zagra z liderem

Rugbyści Watahy RC Zielona Góra w sobotę rozegrają trzecie spotkanie w bieżącym sezonie I ligi. Przed nimi ciężkie zadanie, bowiem na stadionie Uniwersytetu Zielonogórskiego stawi się Arka Rumia.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki