Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[RUGBY]

„Dziki” nie dały rady Arce

Fatalna seria porażek niestety wciąż trwa. Wataha RC Zielona Góra przegrała kolejny z rzędu mecz w I lidze rugby. Tym razem w drugiej kolejce fazy finałowej zielonogórzanie polegli u siebie z Arką Rumia 12:26.


[RUGBY]

Czy Wataha przełamie się przed własną publicznością?

Trwa faza finałowa I ligi rugby. W ramach jej drugiej kolejki Wataha Zielona Góra zmierzy się na własnym obiekcie z Arką Rumia. Choć przeciwnik jest wymagający, to właśnie teraz jest najlepszy moment, by zanotować pierwsze tej jesieni zwycięstwo.


[RUGBY]

Fazę finałową czas zacząć!

W najbliższy weekend rozpocznie się decydująca faza I ligi rugby! Przed zawodnikami zielonogórskiej Watahy trudne zadanie, bowiem na pierwszy ogień wybiorą się do zwycięzcy rundy zasadniczej, Sparty Jarocin.


[RUGBY]

Czwarta porażka Watahy

Runda jesienna jak na razie nie przynosi zielonogórskim rugbystom ligowych punktów. Dziś Wataha RC Zielona Góra zanotowała trzecią z rzędu porażkę, a drugą tej jesieni. „Dziki” poległy w Warszawie z tamtejszym AZS-em AWF 27:14.


[RUGBY]

Ostatni mecz przed decydującą fazą

Rugbyści Watahy Zielona Góra powoli przygotowują się do fazy play-off, jednak pozostał im jeszcze do rozegrania jeden pojedynek w rundzie zasadniczej. Jutro w ramach 10. kolejki I ligi zmierzą się w Warszawie z tamtejszym AZS-em AWF.


[RUGBY]

Arka za silna dla „Dzików”

Dziś na stadionie przy ul. Wyspiańskiego po raz drugi w tym sezonie Wataha Zielona Góra poległa w starciu z Arką Rumia. Jest to trzecia porażka rugbystów z Winnego Grodu w obecnych rozgrywkach.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki