Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRugby


[RUGBY]

W sobotę inauguracja I ligi! Wataha zagra z AZS-em

Przed nami początek zmagań w I lidze rugby! W inauguracyjnym meczu krótkiego sezonu 2019 zielonogórska Wataha RC podejmie na własnym terenie AZS AWF Warszawa.


[RUGBY]

Zwycięstwo w ostatnim sparingu Watahy

Wataha RC Zielona Góra w miniony weekend rozegrała swój ostatni test-mecz przed zbliżającym się sezonem I ligi rugby. W towarzyskim spotkaniu na zielonogórskiej Zawadzie „Dziki” pokonały Miedziowych Lubin 58:20.


[RUGBY]

W sobotę ostatni sprawdzian rugbystów przed startem ligi

Start rozgrywek I ligi rugby zbliża się wielkimi krokami! Zawodnicy Watahy RC Zielona Góra w nadchodzącą sobotę rozegrają ostatni sparing w kończących się przygotowaniach do sezonu.


[RUGBY]

Dobre pierwsze testy rugbystów Watahy

W ubiegłą niedzielę Wataha RC Zielona Góra rozegrała pierwsze sparingi przed nadchodzącym sezonem I ligi. W Poznaniu rugbyści z Grodu Bachusa mierzyli się z miejscowym Chaosem oraz Spartą Jarocin.


[RUGBY]

Czas na pierwsze sparingi Watahy!

Niedawno informowaliśmy, że z zimowego snu wybudzają się powoli zielonogórscy piłkarze, którzy rozpoczynają serię spotkań kontrolnych. Warto jednak także pamiętać o rugbystach Watahy RC Zielona Góra. Ci w najbliższą niedzielę rozegrają pierwsze test-mecze w tym roku.


[RUGBY]

Znamy kalendarz I ligi!

Sezon 2019 w polskim rugby będzie nietypowy – ze względu na reorganizację rozgrywek potrwa krócej niż zwykle. Na początku kwietnia zainaugurowane zostaną zmagania I ligi, w których uczestniczy Wataha RC Zielona Góra. Poniżej prezentujemy terminarz meczów zielonogórskich „Dzików”.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki