Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[RUGBY]

Powrót „Dzików” po wakacyjnej przerwie

Ponad dwumiesięczna wakacyjna przerwa w I lidze rugby dobiega końca. W sobotnie popołudnie rugbyści Watahy Zielona Góra wrócą na murawę. Rywalem zielonogórzan będzie sąsiadująca z nimi w tabeli Arka Rumia.


[RUGBY]

Zmiażdżone „Dziki” tracą fotel lidera

Nie tak miało wyglądać zakończenie rundy wiosennej I ligi w wykonaniu Watahy Zielona Góra. Rugbyści z Grodu Bachusa sromotnie polegli w Jarocinie aż 63:0.


[RUGBY]

Mecz na szczycie na koniec wiosny

Zielonogórskich rugbystów czeka dziś ostatnie spotkanie w ramach rundy wiosennej tegorocznych zmagań I ligi. Wataha wybierze się do Jarocina, gdzie w meczu na szczycie spróbuje utrzymać fotel lidera tabeli.


[RUGBY]

Mecz z Legią odwołany!

Wataha Zielona Góra poinformowała dzisiaj, że odwołane zostało sobotnie spotkanie pomiędzy zielonogórskimi „Dzikami” a Legią Warszawa. Goście nie mogą stawić się jutro w Winnym Grodzie, zatem najprawdopodobniej zostaną ukarani walkowerem na korzyść Watahy.


[RUGBY]

Lider kontra outsider (AKTUALIZACJA)

Już w najbliższą sobotę czeka nas ostatnie w rundzie wiosennej spotkanie Watahy RC Zielona Góra. Liderujące tabeli „Dziki” podejmą na stadionie przy Wyspiańskiego Legię Warszawa.


[RUGBY]

„Dziki” miażdżą rywala

Świetne spotkanie rozegrali dziś rugbyści Watahy RC Zielona Góra. Zawodnicy z Grodu Bachusa pewnie rozgromili drużynę Rugby Ruda Śląska i zgarnęli komplet punktów do ligowej tabeli.


Poprzednia strona Następna strona


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności