Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRugby


[RUGBY]

Fazę finałową czas zacząć!

W najbliższy weekend rozpocznie się decydująca faza I ligi rugby! Przed zawodnikami zielonogórskiej Watahy trudne zadanie, bowiem na pierwszy ogień wybiorą się do zwycięzcy rundy zasadniczej, Sparty Jarocin.


[RUGBY]

Czwarta porażka Watahy

Runda jesienna jak na razie nie przynosi zielonogórskim rugbystom ligowych punktów. Dziś Wataha RC Zielona Góra zanotowała trzecią z rzędu porażkę, a drugą tej jesieni. „Dziki” poległy w Warszawie z tamtejszym AZS-em AWF 27:14.


[RUGBY]

Ostatni mecz przed decydującą fazą

Rugbyści Watahy Zielona Góra powoli przygotowują się do fazy play-off, jednak pozostał im jeszcze do rozegrania jeden pojedynek w rundzie zasadniczej. Jutro w ramach 10. kolejki I ligi zmierzą się w Warszawie z tamtejszym AZS-em AWF.


[RUGBY]

Arka za silna dla „Dzików”

Dziś na stadionie przy ul. Wyspiańskiego po raz drugi w tym sezonie Wataha Zielona Góra poległa w starciu z Arką Rumia. Jest to trzecia porażka rugbystów z Winnego Grodu w obecnych rozgrywkach.


[RUGBY]

Powrót „Dzików” po wakacyjnej przerwie

Ponad dwumiesięczna wakacyjna przerwa w I lidze rugby dobiega końca. W sobotnie popołudnie rugbyści Watahy Zielona Góra wrócą na murawę. Rywalem zielonogórzan będzie sąsiadująca z nimi w tabeli Arka Rumia.


[RUGBY]

Zmiażdżone „Dziki” tracą fotel lidera

Nie tak miało wyglądać zakończenie rundy wiosennej I ligi w wykonaniu Watahy Zielona Góra. Rugbyści z Grodu Bachusa sromotnie polegli w Jarocinie aż 63:0.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki