Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSiatkówka


[SIATKÓWKA]

Inauguracja bez straty seta w wykonaniu Akademików!

Kapitalną inaugurację sezonu zanotowali w miniony weekend siatkarze AZS-u Uniwersytet Zielonogórski. Akademicy w trzech setach dość gładko pokonali MUKS Ziemia Milicka.


[SIATKÓWKA]

Akademicy wracają do grupy czwartej i zaczynają nowy sezon

Tydzień po szczypiornistach sezon 2019/2020 rozpoczyna również siatkarska sekcja AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy na inaugurację zagrają na własnym parkiecie z MUKS-em Ziemia Milicka.


[SIATKÓWKA]

Porażka u lidera na koniec sezonu

W miniony weekend siatkarki UKS Trzynastki Zielona Góra porażką 0:3 w Wałbrzychu zakończyły zmagania w III lidze.


[SIATKÓWKA]

Orzeł górą po raz trzeci. Koniec sezonu dla AZS-u

Nie udało się siatkarzom AZS-u Uniwersytet Zielonogórski przedłużyć serii starć przeciwko Orłowi Międzyrzecz. W trzecim spotkaniu, przy stanie 2:0 dla zespołu z północy województwa, zwyciężył on 3:1.


[SIATKÓWKA]

Do trzech razy sztuka? AZS zagra u siebie z Orłem

2:0 – taki jest obecnie stan rywalizacji pomiędzy AZS-em Uniwersytet Zielonogórski a Orłem Międzyrzecz w 2. rundzie fazy play-off II ligi. W sobotni wieczór w Zielonej Górze obie drużyny zmierzą się po raz trzeci.


[SIATKÓWKA]

Orzeł bezlitosny dla AZS-u

Za nami dwa mecze 2. rundy fazy play-off w II lidze siatkówki mężczyzn. AZS Uniwersytet Zielonogórski nie może zaliczyć ich do udanych, bowiem obydwa wyraźnie przegrał na terenie faworyzowanego Orła Międzyrzecz.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki