Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSiatkówka


[SIATKÓWKA]

Orzeł bezlitosny dla AZS-u

Za nami dwa mecze 2. rundy fazy play-off w II lidze siatkówki mężczyzn. AZS Uniwersytet Zielonogórski nie może zaliczyć ich do udanych, bowiem obydwa wyraźnie przegrał na terenie faworyzowanego Orła Międzyrzecz.


[SIATKÓWKA]

Drugą rundę play-offów czas zacząć! AZS pojedzie na teren lidera

Po długim 5-meczowym pojedynku z Notecią Czarnków siatkarzom AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego udało się awansować do kolejnej rundy II-ligowych play-offów. Tym razem na drodze Akademików stanie groźny Orzeł Międzyrzecz.


[SIATKÓWKA]

Udało się! AZS z awansem do 2. rundy play-off!

W piątym meczu serii z Notecią Czarnków siatkarzom AZS-u Uniwersytet Zielonogórski udało się przechylić szalę na swoją korzyść! Akademicy zwyciężyli 3:0 i zameldowali się w kolejnej rundzie fazy play-off.


[SIATKÓWKA]

AZS wciąż remisuje z Notecią. Rozstrzygnięcie w środę

Po drugim weekendzie fazy play-off II ligi siatkarze AZS-u Uniwersytet Zielonogórski remisują z Notecią Czarnków 2:2. Oznacza to, że seria rozstrzygnie się w środę w Winnym Grodzie.


[SIATKÓWKA]

Po zwycięstwo do Czarnkowa

Trwa faza play-off II ligi siatkówki mężczyzn. W najbliższy weekend AZS Uniwersytet Zielonogórski rozegra dwa kolejne spotkania serii przeciwko Noteci Czarnków.


[SIATKÓWKA]

Remis po pierwszym weekendzie play-offów

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego w mijający weekend rozegrali dwa pierwsze mecze fazy play-off przeciwko Noteci Czarnków. W obydwa dni rywalizacji zawodnicy obu ekip zaprezentowali dwa różne pojedynki.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki