Siatkówka


[SIATKÓWKA]

Porażka u lidera na koniec sezonu

W miniony weekend siatkarki UKS Trzynastki Zielona Góra porażką 0:3 w Wałbrzychu zakończyły zmagania w III lidze.


[SIATKÓWKA]

Orzeł górą po raz trzeci. Koniec sezonu dla AZS-u

Nie udało się siatkarzom AZS-u Uniwersytet Zielonogórski przedłużyć serii starć przeciwko Orłowi Międzyrzecz. W trzecim spotkaniu, przy stanie 2:0 dla zespołu z północy województwa, zwyciężył on 3:1.


[SIATKÓWKA]

Do trzech razy sztuka? AZS zagra u siebie z Orłem

2:0 – taki jest obecnie stan rywalizacji pomiędzy AZS-em Uniwersytet Zielonogórski a Orłem Międzyrzecz w 2. rundzie fazy play-off II ligi. W sobotni wieczór w Zielonej Górze obie drużyny zmierzą się po raz trzeci.


[SIATKÓWKA]

Orzeł bezlitosny dla AZS-u

Za nami dwa mecze 2. rundy fazy play-off w II lidze siatkówki mężczyzn. AZS Uniwersytet Zielonogórski nie może zaliczyć ich do udanych, bowiem obydwa wyraźnie przegrał na terenie faworyzowanego Orła Międzyrzecz.


[SIATKÓWKA]

Drugą rundę play-offów czas zacząć! AZS pojedzie na teren lidera

Po długim 5-meczowym pojedynku z Notecią Czarnków siatkarzom AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego udało się awansować do kolejnej rundy II-ligowych play-offów. Tym razem na drodze Akademików stanie groźny Orzeł Międzyrzecz.


[SIATKÓWKA]

Udało się! AZS z awansem do 2. rundy play-off!

W piątym meczu serii z Notecią Czarnków siatkarzom AZS-u Uniwersytet Zielonogórski udało się przechylić szalę na swoją korzyść! Akademicy zwyciężyli 3:0 i zameldowali się w kolejnej rundzie fazy play-off.


Poprzednia strona Następna strona

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności