Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSiatkówka


[SIATKÓWKA]

Trzynastka odrobi zaległości

W nadchodzącą środę siatkarki UKS Trzynastki Zielona Góra rozegrają zaległy mecz III ligi. W hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych podejmą one sąsiedni w tabel EI-TIM Volley Głogów.


[SIATKÓWKA]

Wygrana na koniec fazy zasadniczej

Siatkarze zielonogórskiego AZS-u zwycięstwem zakończyli fazę zasadniczą II ligi. W ramach 16. kolejki pokonali oni na własnym terenie NTS Trójkę Nakło 3:2.


[SIATKÓWKA]

Decydujące starcie o pierwszą czwórkę

W sobotnie popołudnie siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego zakończą zmagania w fazie zasadniczej II ligi. Ich ostatnim rywalem będzie NTS Trójka Nakło.


[SIATKÓWKA]

AZS po tie-breaku wygrał w Czarnkowie!

Kolejny zacięty bój stoczyli między sobą siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego i Noteci Czarnków. Akademicy zwyciężyli na terenie rywala 3:2, czym zrewanżowali się za listopadową przegraną w Winnym Grodzie.


[SIATKÓWKA]

Pora na rewanż za listopadową porażkę

W sobotni wieczór siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego udadzą się do Czarnkowa, gdzie podejmą sąsiada w tabeli, miejscową Noteć.


[SIATKÓWKA]

Stal wygrywa w Zielonej Górze

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego zanotowali w sobotę pierwszą porażkę w 2019 roku. Ich pogromcą okazała się grudziądzka Stal, która zwyciężyła przy Szafrana 3:1.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki