Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSiatkówka


[SIATKÓWKA]

Pojedynek z outsiderem

Przed siatkarkami UKS Trzynastki Zielona Góra drugi mecz w ramach III ligi w tym tygodniu. W sobotę zagrają one na własnym parkiecie z „czerwoną latarnią” rozgrywek, KKS Ren Butem Złotoryja.


[SIATKÓWKA]

Akademicy rozpoczynają fazę play-off!

W najbliższy weekend rozpocznie się faza play-off II ligi siatkówki mężczyzn! AZS Uniwersytet Zielonogórski rozegra wówczas dwa mecze z sąsiadującą w tabeli Notecią Czarnków.


[SIATKÓWKA]

Trzecia wygrana na koncie Trzynastki

UKS Trzynastka Zielona Góra rozgrywała dziś zaległe spotkanie 8. kolejki III ligi. Siatkarki z Grodu Bachusa pokonały przedostatni w tabeli EI-TIM Volley Głogów 3:1.


[SIATKÓWKA]

Trzynastka odrobi zaległości

W nadchodzącą środę siatkarki UKS Trzynastki Zielona Góra rozegrają zaległy mecz III ligi. W hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych podejmą one sąsiedni w tabel EI-TIM Volley Głogów.


[SIATKÓWKA]

Wygrana na koniec fazy zasadniczej

Siatkarze zielonogórskiego AZS-u zwycięstwem zakończyli fazę zasadniczą II ligi. W ramach 16. kolejki pokonali oni na własnym terenie NTS Trójkę Nakło 3:2.


[SIATKÓWKA]

Decydujące starcie o pierwszą czwórkę

W sobotnie popołudnie siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego zakończą zmagania w fazie zasadniczej II ligi. Ich ostatnim rywalem będzie NTS Trójka Nakło.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki