Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Jan Kvech oficjalnie w Falubazie!

18-letni Jan Kvech drugim nowym nazwiskiem w Stelmet Falubazie Zielona Góra na sezon 2020! Czech podpisał z drużyną z Winnego Grodu trzyletni kontrakt.


[ŻUŻEL]

Stelmet Falubaz z pierwszym nowym nazwiskiem na sezon 2020!

Antonio Lindbaeck pierwszym potwierdzonym transferem Stelmet Falubazu Zielona Góra przed sezonem 2020! Urodzony w Brazylii Szwed podpisał w Winnym Grodzie dwuletni kontrakt.


[ŻUŻEL]

Kolejny zwrot akcji w Falubazie! Znamy nazwisko nowego trenera!

Zielonogórski Klub Żużlowy SSA poinformował dziś o zatrudnieniu nowego trenera w miejsce Adama Skórnickiego. Szkoleniowcem Stelmet Falubazu Zielona Góra został dobrze znany zielonogórskim fanom Piotr Żyto.


[ŻUŻEL]

Umowa z trenerem rozwiązana! Adam Skórnicki kończy pracę w Falubazie!

Oficjalnie wiemy już, że Adam Skórnicki zakończył pracę jako szkoleniowiec żużlowców Falubazu Zielona Góra. Taką informację podał dziś zarząd Zielonogórskiego Klubu Żużlowego.


[ŻUŻEL]

Zmiana na fotelu prezesa Falubazu Zielona Góra!

We wtorek Zielonogórski Klub Żużlowy poinformował o rezygnacji, jaką dzień wcześniej złożył prezes Adam Goliński, który przewodził klubowi przez ostatni rok. W jego miejsce rada nadzorcza powołała Wojciecha Domagałę.


[ŻUŻEL]

Wypowiedzi po rewanżowym meczu o brąz: Skórnicki, Protasiewicz, Vaculik

Co po ostatnim pojedynku sezonu w PGE Ekstralidze powiedzieli przedstawiciele zielonogórskiego klubu? Jak plotki dotyczące ewentualnego transferu skomentował Piotr Protasiewicz? Zapraszamy do odsłuchania pomeczowych wypowiedzi.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki