Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Kapitalny Dudek to za mało. Porażka Falubazu na inaugurację

Od porażki 39:51 rozpoczęli sezon 2021 żużlowcy Marwis.pl Falubazu Zielona Góra. W inauguracyjnym meczu PGE Ekstraligi pokonał ich eWinner Apator Toruń.


[ŻUŻEL]

Zmiana w składzie Falubazu na inaugurację PGE Ekstraligi!

W Wielkanoc Marwis.pl Falubaz Zielona Góra i eWinner Apator Toruń zainaugurują zmagania PGE Ekstraligi 2021. W składzie zielonogórzan doszło do jednej zmiany względem awizowanego zestawienia.


[ŻUŻEL]

Żużlowe ściganie czas zacząć! Na początek wyprawa na Motoarenę

W wielkanocną niedzielę wrócą wreszcie ligowe zmagania w polskim speedway’u! Na pierwszy ogień Marwis.pl Falubaz Zielona Góra uda się do Torunia, gdzie czekać na niego będzie beniaminek PGE Ekstraligi – eWinner Apator.


[ŻUŻEL]

Falubaz po pierwszym sparingu

W poniedziałkowe popołudnie Falubaz Zielona Góra odjechał pierwszy tej wiosny sparing. W Lesznie podopieczni Piotra Żyto przegrali 31:59.


[ŻUŻEL]

Znamy plan sparingowy Falubazu Zielona Góra

Za oknami śnieg, ale już trzeba myśleć o przygotowaniach do sezonu żużlowego 2021. Falubaz Zielona Góra opublikował wczoraj terminarz sparingów przed zbliżającymi się rozgrywkami.


[ŻUŻEL]

Znamy kadrę Falubazu na sezon 2021! Dwie nowe twarze w Zielonej Górze!

W czwartkowy wieczór odbyła się konferencja prasowa Falubazu Zielona Góra, na której prezes Wojciech Domagała oraz trener Piotr Żyto przedstawili skład zielonogórskiej drużyny na sezon 2021.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki