Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel: PGE Ekstraliga

#DrużynaMPkt.ZRP+/-


[ŻUŻEL]

Znamy plan sparingów Falubazu!

Poznaliśmy dziś wstępne daty sparingów Falubazu Zielona Góra przed nadchodzącym sezonem PGE Ekstraligi! Żużlowcy z Grodu Bachusa pierwszy trening punktowany rozegrają na początku marca w Niemczech.


[ŻUŻEL]

Znamy terminarz PGE Ekstraligi 2019! (AKTUALIZACJA)

PGE Ekstraliga opublikowała dziś terminarz rozgrywek na przyszłoroczny sezon. Inauguracyjną rundę zaplanowano na weekend 5-7 kwietnia 2019. Falubaz Zielona Góra czeka wówczas ciekawie zapowiadająca się potyczka z Get Well Toruń. Pierwsze Derby Ziemi Lubuskiej czekają nas z kolei już w 4. kolejce.


[ŻUŻEL]

Falubaz 2019 zaprezentowany! Znamy nowy wzór kevlaru!

Zielonogórski Amfiteatr został dziś opanowany przez fanatyków speedway’a! Odbyła się w nim bowiem prezentacja drużyny Falubazu Zielona Góra, która będzie walczyć w sezonie 2019!


[ŻUŻEL]

W sobotę prezentacja Falubazu! Mają być niespodzianki!

Już w sobotnie popołudnie odbędzie się prezentacja drużyny Falubazu Zielona Góra na sezon 2019! Organizatorzy zapowiadają, że na fanów żużla czekają niespodzianki!


[ŻUŻEL]

Nowy junior w Falubazie!

Karuzela transferowa w PGE Ekstralidze nie zwalania tempa! Dziś poznaliśmy kolejną nową twarz w Falubazie Zielona Góra. Formację młodzieżową zielonogórskiego klubu wzmocnił Norbert Krakowiak.


[ŻUŻEL]

Druga transferowa bomba odpalona! Martin Vaculik w Falubazie!

Po raz kolejny sprawdzają się transferowe przewidywania w PGE Ekstralidze! Dziś Falubaz Zielona Góra ogłosił podpisanie kontraktu z Martinem Vaculikiem!


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki