Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Bez niespodzianki przy W69. Falubaz rozgromił rybniczan!

RM Solar Falubaz Zielona Góra rozpoczął rundę rewanżową PGE Ekstraligi zgodnie z planem. Ekipa prowadzona przez Piotra Żyto pokonała u siebie PGG ROW Rybnik 57:33.


[ŻUŻEL]

Falubaz postraszył „Byki” na ich terenie!

Niezwykle zacięte było spotkanie na szczycie PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a RM Solar Falubazem Zielona Góra! Choć na dystansie rzadko oglądaliśmy mijanki, to wynik rozstrzygał się w ostatnim wyścigu.


[ŻUŻEL]

Kosmiczny Vaculik i spółka pokonują Motor Lublin!

RM Solar Falubaz Zielona Góra nie zawiódł w piątkowym starciu z Motorem Lublin, pokonując drużynę przyjezdną 52:38. Dla gospodarzy czysty komplet zdobył Martin Vaculik.


[ŻUŻEL]

Awizowane składy na mecz RM Solar Falubazu z Motorem Lublin

Już w najbliższy piątek czekają nas kolejne żużlowe emocje przy W69 – RM Solar Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Motorem Lublin. Dziś poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek.


[ŻUŻEL]

Stal Gorzów odesłana z kwitkiem! Falubaz Zielona Góra załatwił sprawę w pół meczu!

Siedmiu biegów potrzebował RM Solar Falubaz Zielona Góra, by odskoczyć Moje Bermudy Stali Gorzów aż na 18 punktów przewagi. Po tak kapitalnym wejściu w 99. Derby Ziemi Lubuskiej zielonogórzanie nie dali sobie wyrwać zwycięstwa, choć pod koniec spotkania zaczęli radzić sobie nieco gorzej.


[ŻUŻEL]

Awizowane składy na Derby Ziemi Lubuskiej

Już w najbliższą niedzielę czeka nas najgorętsze żużlowe wydarzenie w PGE Ekstralidze – 99. Derby Ziemi Lubuskiej! Dziś poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki