Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Falubaz zdeklasowany przez Spartę. Liderem Mateusz Tonder

Nie taki powrót na trybuny wymarzyli sobie kibice Marwis.pl Falubazu Zielona Góra. Ekipa z Winnego Grodu nie była dziś w stanie nawiązać walki z Betard Spartą Wrocław i przegrała aż 27:63.


[ŻUŻEL]

Falubaz nie dał rady Unii Leszno

6. kolejka PGE Ekstraligi przyniosła niestety kolejną porażkę Marwis.pl Falubazu Zielona Góra. Podopieczni Piotra Żyto przegrali z Fogo Unią Leszno 36:54.


[ŻUŻEL]

Jeden Dudek to za mało. Stal Gorzów górą w Derbach

101. Derby Ziemi Lubuskiej dla Moje Bermudy Stali Gorzów. Mimo że Marwis.pl Falubaz Zielona Góra dobrze rozpoczął spotkanie, to w drugiej części zawodów przyjezdni wyraźnie przejęli inicjatywę.


[ŻUŻEL]

Nierówny Falubaz nie dał rady Motorowi

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra z trzecią porażką w tym sezonie PGE Ekstraligi. Tym razem przy W69 nieznacznie triumfował Motor Lublin.


[ŻUŻEL]

Falubaz dzielnie walczył pod Jasną Górą

W zaległym meczu 3. kolejki PGE Ekstraligi Marwis.pl Falubaz Zielona Góra przegrał z Eltrox Włókniarzem Częstochowa 41:49. Mecz był jednak bardziej zacięty, niż sugeruje to wynik.


[ŻUŻEL]

Mecz Włókniarz – Falubaz przełożony! Znamy nowy termin

Kwiecień w ostatnich dniach nie rozpieszcza nas warunkami atmosferycznymi. Piątkowy mecz Eltrox Włókniarza Częstochowa z Marwis.pl Falubazem Zielona Góra przegrał niestety z pogodą.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki