Żużel


[ŻUŻEL]

Awizowane składy na mecz Falubaz – Wybrzeże

W niedzielę 9 lipca o godzinie 14:00 Enea Falubaz Zielona Góra podejmie Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Poznaliśmy awizowane składy obu drużyn na to spotkanie.


[ŻUŻEL]

Niemrawy początek i kapitalny finisz. Falubaz zwycięży rundę zasadniczą

Mecz Enea Falubazu Zielona Góra z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski miał dwa oblicza. W początkowej fazie spotkania niespodziewanie na torze przy W69 lepiej spisywali się goście, lecz końcówka pojedynku zdecydowanie należała do zielonogórzan, którzy ostatecznie zwyciężyli 54:36.


[ŻUŻEL]

Hitowy horror dla Falubazu! Zielonogórzanie wyrwali zwycięstwo w Bydgoszczy

Hit 11. kolejki I ligi żużlowej dostarczył kibicom niesamowitych emocji. Po zażartej rywalizacji do ostatnich biegów Enea Falubaz Zielona Góra pokonał na wyjeździe Abramczyk Polonię Bydgoszcz 47:43.


[ŻUŻEL]

Falubaz rozgromił Niemców przy W69

To był prawdziwy pogrom. Enea Falubaz Zielona Góra nie pozostawił złudzeń drużynie Trans MF Landshut Devils i przed własną publicznością wygrał aż 62:28.


[ŻUŻEL]

Kompletny Falubaz zwyciężył w Ostrowie

Kolejne wysokie zwycięstwo dopisał na swoje konto Enea Falubaz Zielona Góra, który w niedzielę 11 czerwca pokonał na wyjeździe Arged Malesa Ostrovię 55:34.


[ŻUŻEL]

Falubaz po raz drugi wysoko pokonał Orła

Enea Falubaz Zielona Góra od zwycięstwa rozpoczął rundę rewanżową I ligi żużlowej. W sobotę 3 czerwca zielonogórzanie pokonali na własnym torze H. Skrzydlewska Orła Łódź 57:33.


Poprzednia strona Następna strona

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności