Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Falubaz ponownie z niełatwą przeprawą w eWinner 1. Lidze

Stelmet Falubaz Zielona Góra w majówkową niedzielę rozegrał drugie w tym sezonie domowe spotkanie. Rywalem zielonogórzan było Zdunek Wybrzeże Gdańsk, które dzielnie walczyło przy W69. Ostatecznie ekipa z Grodu Bachusa zwyciężyła 47:43.


[ŻUŻEL]

Falubaz w końcówce poradził sobie z „Diabłami”, teraz czas na Wilki

Pierwszy z dwóch dalekich wyjazdów Stelmet Falubazu zakończony sukcesem. Zielonogórzanie zwyciężyli w sobotę z Trans MF Landshut Devils 48:42, choć gospodarze sprawili im trochę problemów.


[ŻUŻEL]

Sensacja na inaugurację I ligi żużlowej! Falubaz remisuje w deszczowo-słonecznym meczu!

W niedzielę na W69 mieliśmy dosłownie wszystko – było piękne słońce, był deszcz ze śniegiem, był nawet grad! Co jednak najważniejsze, były emocje zakończone... no właśnie nie happy endem. Stelmet Falubaz Zielona Góra zremisował z Aforti Startem Gniezno 45:45.


[ŻUŻEL]

Falubaz po pierwszych sparingach. Porażka i remis w derbach

Stelmet Falubaz Zielona Góra ma za sobą pierwsze mecze kontrolne przed sezonem 2022. Wczoraj i dziś żużlowcy z Grodu Bachusa sparowali z rywalem zza miedzy, Stalą Gorzów.


[ŻUŻEL]

„Buczek” uzupełnia skład Falubazu!

Trzecia nowa twarz w ekipie Falubazu Zielona Góra ogłoszona! Do ekipy Piotra Żyto dołączył Krzysztof Buczkowski.


[ŻUŻEL]

Rohan Tungate dołącza do Falubazu!

Falubaz Zielona Góra kontynuuje dzień transferowy! O godzinie 15:00 klub ogłosił podpisanie dwuletniego kontraktu z Rohanem Tungate'em.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki