Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

FalubazTV: skrót meczu z GKM-em Grudziądz

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych momentów piątkowego meczu Marwis.pl Falubazu Zielona Góra z ZOOleszcz DPV Logistic GKM-em Grudziądz (51:39).


[ŻUŻEL]

Pierwszy triumf Falubazu w sezonie! Dobry występ Damiana Pawliczaka

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra z pierwszą wygraną w sezonie 2021. Ekipa trenera Piotra Żyto pokonała przy W69 ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 51:39.


[ŻUŻEL]

Wadim Tarasienko w Falubazie Zielona Góra!

W czwartkowe popołudnie Marwis.pl Falubaz Zielona Góra poinformował o pozyskaniu zawodnika w charakterze gościa. Został nim 27-letni Wadim Tarasienko.


[ŻUŻEL]

Kapitalny Dudek to za mało. Porażka Falubazu na inaugurację

Od porażki 39:51 rozpoczęli sezon 2021 żużlowcy Marwis.pl Falubazu Zielona Góra. W inauguracyjnym meczu PGE Ekstraligi pokonał ich eWinner Apator Toruń.


[ŻUŻEL]

Zmiana w składzie Falubazu na inaugurację PGE Ekstraligi!

W Wielkanoc Marwis.pl Falubaz Zielona Góra i eWinner Apator Toruń zainaugurują zmagania PGE Ekstraligi 2021. W składzie zielonogórzan doszło do jednej zmiany względem awizowanego zestawienia.


[ŻUŻEL]

Żużlowe ściganie czas zacząć! Na początek wyprawa na Motoarenę

W wielkanocną niedzielę wrócą wreszcie ligowe zmagania w polskim speedway’u! Na pierwszy ogień Marwis.pl Falubaz Zielona Góra uda się do Torunia, gdzie czekać na niego będzie beniaminek PGE Ekstraligi – eWinner Apator.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki