Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Falubaz zamienił na GKM. Norbert Krakowiak żegna się z Winnym Grodem!

Norbert Krakowiak poinformował dziś, że zakończył swoje występy w RM Solar Falubazie Zielona Góra. Od przyszłego sezonu będzie reprezentował MrGarden GKM Grudziądz.


[ŻUŻEL]

Martin Vaculik poza Winnym Grodem! Żużlowiec rozwiał wątpliwości

W poniedziałkowy wieczór oficjalnie potwierdziły się medialne doniesienia o odejściu Martina Vaculika z RM Solar Falubazu Zielona Góra. Zawodnik poinformował dziś o tym w mediach społecznościowych.


[ŻUŻEL]

5 punktów zaliczki to za mało. Falubaz bez medalu DMP 2020!

RM Solar Falubaz Zielona Góra bez szans w rewanżowym meczu o 3. miejsce w PGE Ekstralidze 2020. Mecz we Wrocławiu padł łupem zdecydowanie lepszej Betard Sparty.


[ŻUŻEL]

Falubaz nieznacznie bliżej brązu! Deszczowy pojedynek o 3. miejsce dla zielonogórzan

RM Solar Falubaz Zielona Góra po deszczowym i trudnym pojedynku pokonał Betard Spartę Wrocław 37:32. Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych i złego stanu toru mecz został przerwany po 12. gonitwie.


[ŻUŻEL]

Leszczyńskie „Byki” w finale! Falubaz rozgromiony na „Smoczyku”!

Bezbarwny RM Solar Falubaz Zielona Góra nie poradził sobie w rewanżowym półfinale w Lesznie i został odprawiony z kwitkiem przez miejscową Fogo Unię. Mistrzowie Polski zwyciężyli 57:33 i pewnie zameldowali się w finale PGE Ekstraligi.


[ŻUŻEL]

Bezbarwny Falubaz zameldował się w półfinale! Patryk Dudek bohaterem!

Ależ ogromne emocje przeżyli kibice zgromadzeni na stadionie żużlowym w Lublinie! Miejscowy Motor do ostatniego biegu walczył z dziurawym RM Solar Falubazem Zielona Góra o awans do fazy play-off. Ostatecznie to ekipa spod znaku Myszki Miki różnicą zaledwie 1 punktu wywalczyła sobie miejsce w półfinale rozgrywek!


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki