Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel: PGE Ekstraliga

#DrużynaMPkt.ZRP+/-


[ŻUŻEL]

Nicki Pedersen zawodnikiem Falubazu!

Potwierdziły się transferowe plotki! Falubaz Zielona Góra ogłosił dziś podpisanie kontraktu z Nickim Pedersenem.


[ŻUŻEL]

Znamy datę prezentacji Falubazu przed sezonem 2019!

Portal falubaz.com poinformował dziś, że prezentacja żużlowców Falubazu Zielona Góra przed przyszłorocznym sezonem odbędzie się 17. listopada br. w zielonogórskim Amfiteatrze.


[ŻUŻEL]

Michael Jepsen Jensen pozostaje w Falubazie!

Niewiele czasu minęło od zakończenia sezonu ligowego w wykonaniu Falubazu Zielona Góra, a już powoli krystalizuje się skład zielonogórskiej ekipy na rok 2019. Dziś klub potwierdził podpisanie nowego kontraktu z Michaelem Jepsenem Jensenem.


[ŻUŻEL]

Echa odejścia Grzegorza Zengoty

Falubaz Zielona Góra oficjalnie poinformował dziś, że nie przedłuży kontraktu z Grzegorzem Zengotą. Informacja wywołała wśród kibiców sporo kontrowersji.


[ŻUŻEL]

Pomnik Huszczy stanął przy teatrze

Wczoraj na placu przed Lubuskim Teatrem miało miejsce uroczyste odsłonięcie pomnika legendy Falubazu Zielona Góra, Andrzeja Huszczy. To na razie jego tymczasowa lokalizacja.


[ŻUŻEL]

Remis w Rybniku! Falubaz zostaje w PGE Ekstralidze!

Utrzymanie Falubazu Zielona Góra w PGE Ekstralidze stało się faktem! Zielonogórzanie w dzisiejszym rewanżu barażowym w Rybniku wywalczyli remis, dzięki czemu zaliczka z pierwszego spotkania pozwoliła im pozostać w elicie!


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki