Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Norbert Krakowiak po rewanżowym meczu o brązowy medal PGE Ekstraligi (WIDEO)

Stelmet Falubaz Zielona Góra nie dał rady odrobić strat z pierwszego meczu o brąz PGE Ekstraligi. Mimo to dobrą postawą popisali się młodzieżowcy zielonogórskiego zespołu – Norbert Krakowiak i Damian Pawliczak.


[ŻUŻEL]

Sensacji nie było. Stelmet Falubaz poza podium PGE Ekstraligi 2019

Stelmet Falubaz Zielona Góra bez medalu Drużynowych Mistrzostw Polski 2019. 24-punktowa zaliczka forBET Włókniarza okazała się wystarczająca, bowiem w Winnym Grodzie padł rezultat 45:44.


[ŻUŻEL]

Powtórzyć cud z Bydgoszczy. Stelmet Falubaz przed rewanżem o brąz

Przed żużlowcami Stelmet Falubazu Zielona Góra arcytrudne zadanie – odrobić 24 punkty straty z pierwszego meczu o 3. miejsce PGE Ekstraligi 2019. Wydaje się, że murowanym faworytem do trofeum jest forBET Włókniarz, lecz wstrzymajmy się jeszcze z wieszaniem medali na szyjach częstochowian.


[ŻUŻEL]

Znamy awizowane składy na rewanżowy mecz o brąz

Już w niedzielę czeka nas ostatni akcent sezonu 2019 przy W69! Stelmet Falubaz Zielona Góra powalczy z forBET Włókniarzem Częstochowa o odrobienie strat w rewanżowym meczu o brązowy medal. W składzie gospodarzy znajdziemy jedną wymuszoną zmianę, bowiem tego dnia Martin Smolinski pojedzie w turnieju IMŚ na długim torze. W miejsce Niemca po raz pierwszy w tym sezonie zobaczymy Sebastiana Niedźwiedzia.


[ŻUŻEL]

Stelmet Falubaz bezradny pod Jasną Górą. „Lwy” bliżej brązowego medalu

Stelmet Falubaz Zielona Góra znacznie oddalił się dziś od medalu PGE Ekstraligi 2019. W pierwszym meczu o 3. miejsce zielonogórzanie polegli w Częstochowie z forBET Włókniarzem 33:57.


[ŻUŻEL]

Dla kogo brąz PGE Ekstraligi?

Przed nami tzw. mały finał, czyli walka o brązowy medal PGE Ekstraligi 2019! O trofeum zmierzą się Stelmet Falubaz Zielona Góra i forBET Włókniarz Częstochowa. Mecz nr 1 już dziś pod Jasną Górą.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki