Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Plan wykonany. Falubaz wjechał do finału eWinner 1. Ligi

Stelmet Falubaz Zielona Góra zameldował się w finale eWinner 1. Ligi. W rewanżowym meczu półfinałowym zielonogórzanie co prawda ulegli Abramczyk Polonii Bytom 43:47, lecz obronili tym samym 20-punktową zaliczkę z pierwszego spotkania.


[ŻUŻEL]

Kapitan poprowadził Falubaz do półfinału!

W piątkowy wieczór Stelmet Falubaz Zielona Góra z nawiązką odrobił straty z pierwszego meczu ćwierćfinałowego i pokonując H.Skrzydlewska Orła Łódź, zameldował się w półfinale fazy play-off.


[ŻUŻEL]

Bez trenera Żyty, bez emocji, ale z wygraną. Falubaz wysoko pokonał Niemców

Pod względem emocji nie był to mecz najwyższych lotów, ale Stelmet Falubaz wykonał to, co do niego należało. Ekipa z Zielonej Góry na własnym torze pokonała niemiecki zespół Trans MF Landshut Devils 56:34.


[ŻUŻEL]

Dziurawy Falubaz z pierwszą porażką w sezonie

W niedzielne popołudnie w Bydgoszczy doszło do hitu kolejki eWinner 1. Ligi! W pojedynku Abramczyk Polonii Bydgoszcz ze Stelmet Falubazem Zielona Góra lepsza okazała się ekipa gospodarzy, która wygrała za trzy punkty.


[ŻUŻEL]

Kolejny pokaz siły Falubazu. Zielonogórzanie po raz drugi pokonali ROW Rybnik

Stelmet Falubaz Zielona Góra z powodzeniem rozpoczął rundę rewanżową w eWinner 1. Lidze. Dziś przy W69 zielonogórzanie zwyciężyli nad ROW-em Rybnik 56:34.


[ŻUŻEL]

Przekonujące zwycięstwo Falubazu w Rybniku!

Stelmet Falubaz Zielona Góra zanotował dziś najwyższe zwycięstwo w tym sezonie. W Rybniku zielonogórzanie pokonali miejscowy ROW 55:35.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki