Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Wzmocnienie formacji młodzieżowej Falubazu!

Falubaz Zielona Góra kontynuuje ogłaszanie składu na sezon 2022. W samo południe klub ogłosił pierwszy transfer.


[ŻUŻEL]

„Dzień transferowy” rozpoczęty! Max Fricke zostaje w Falubazie

5 listopada to dzień, na który Falubaz Zielona Góra zaplanował ogłoszenie składu na nadchodzący sezon eWinner 1. Ligi. Jako pierwsze padło nazwisko Max Fricke.


[ŻUŻEL]

Tragicznie zmarli zielonogórscy żużlowcy pochowani na jednym cmentarzu

Zapraszamy na krótką podróż po cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze i wspomnienie trzech tragicznie zmarłych żużlowców zielonogórskiego klubu – Artura Pawlaka, Wiesława Pawlaka oraz Rafała Kurmańskiego. Materiał podesłany przez naszego czytelnika.


[ŻUŻEL]

Oficjalnie: Patryk Dudek odchodzi z Falubazu!

Patryk Dudek nie będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem Stelmet Falubazu Zielona Góra! Taką informację zawodnik przekazał dziś za pośrednictwem swojego fanpage’u.


[ŻUŻEL]

Falubaz wraca do „złotej” nazwy i planuje szybki powrót do Ekstraligi

Falubaz Zielona Góra spadł wczoraj z PGE Ekstraligi i przyszły sezon spędzi na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Pomoc w powrocie do elity zadeklarowali już jednak sponsorzy klubu.


[ŻUŻEL]

Dwóch zawodników utrzymania nie zapewni. Falubaz czeka na wieści z Grudziądza

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra zakończył sezon 2021 wysoką porażką we Wrocławiu. Miejscowa Betard Sparta bez problemu rozbiła zielonogórzan 53:37.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki