Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Falubaz dzielnie walczył pod Jasną Górą

W zaległym meczu 3. kolejki PGE Ekstraligi Marwis.pl Falubaz Zielona Góra przegrał z Eltrox Włókniarzem Częstochowa 41:49. Mecz był jednak bardziej zacięty, niż sugeruje to wynik.


[ŻUŻEL]

Mecz Włókniarz – Falubaz przełożony! Znamy nowy termin

Kwiecień w ostatnich dniach nie rozpieszcza nas warunkami atmosferycznymi. Piątkowy mecz Eltrox Włókniarza Częstochowa z Marwis.pl Falubazem Zielona Góra przegrał niestety z pogodą.


[ŻUŻEL]

FalubazTV: skrót meczu z GKM-em Grudziądz

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych momentów piątkowego meczu Marwis.pl Falubazu Zielona Góra z ZOOleszcz DPV Logistic GKM-em Grudziądz (51:39).


[ŻUŻEL]

Pierwszy triumf Falubazu w sezonie! Dobry występ Damiana Pawliczaka

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra z pierwszą wygraną w sezonie 2021. Ekipa trenera Piotra Żyto pokonała przy W69 ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 51:39.


[ŻUŻEL]

Wadim Tarasienko w Falubazie Zielona Góra!

W czwartkowe popołudnie Marwis.pl Falubaz Zielona Góra poinformował o pozyskaniu zawodnika w charakterze gościa. Został nim 27-letni Wadim Tarasienko.


[ŻUŻEL]

Kapitalny Dudek to za mało. Porażka Falubazu na inaugurację

Od porażki 39:51 rozpoczęli sezon 2021 żużlowcy Marwis.pl Falubazu Zielona Góra. W inauguracyjnym meczu PGE Ekstraligi pokonał ich eWinner Apator Toruń.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki