Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[PIŁKA NOŻNA]

Wysoka wygrana nad Sokołem

Równolegle z pierwszym zespołem Lechii Zielona Góra swój sparing rozgrywała jej drużyna rezerw. Podopieczni Macieja Góreckiego pokonali Sokoła Jerzmanowa aż 7:1.


[PIŁKA NOŻNA]

Zagłębie lepsze w trzecim sparingu lata

Piłkarze Lechii Zielona Góra rozegrali dziś swój trzeci sparing w bieżącym okresie przygotowawczym. Na własnym terenie ulegli ligowemu rywalowi, Zagłębiu II Lubin, 0:2.


[PIŁKA NOŻNA]

Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022

Sezon 2021/2022 w III lidze zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym Lechia Zielona Góra uruchomiła w ostatnich dniach sprzedaż karnetów na nadchodzącą kampanię.


[PIŁKA NOŻNA]

Pierwszy transfer w Lechii Zielona Góra!

W czwartkowy poranek Lechia Zielona Góra ogłosiła pierwszy transfer przed sezonem 2021/2022. Do zespołu dołączył Oliwer Janczak.


[PIŁKA NOŻNA]

Towarzyski remis z beniaminkiem

Drugi sparing i drugi remis. Lechia Zielona Góra w środowe popołudnie towarzysko mierzyła się z beniaminkiem III ligi, Cariną Gubin.


[PIŁKA NOŻNA]

Pierwszy sparing Lechii za nami. Remis z rywalem zza miedzy

Lechia Zielona Góra rozpoczęła przygotowania do sezonu 2021/2022. W pierwszym sparingu zielonogórzanie zremisowali z Wartą Gorzów 2:2.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki