Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[PIŁKA NOŻNA]

Awans coraz bliżej. Falubaz przywozi 3 „oczka” z Drezdenka

Falubaz Gran-Bud Zielona Góra z kolejną wyraźną wygraną w lubuskiej IV lidze. Tym razem żółto-biało-zieloni 3 punkty przywieźli z Drezdenka.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Wataha górą w „wilczych derbach”!

Zdecydowane zwycięstwo odnieśli dziś futboliści Watahy Zielona Góra! Pokonali oni na wyjeździe Wilki Łódzkie aż 52:13.


[PIŁKA NOŻNA]

Katastrofa w Przylepie. Pogoń wyraźnie lepsza od TS-u

TS Masterchem Przylep Zielona Góra wciąż nie może przełamać się w rozgrywkach IV ligi. Ekipa z Grodu Bachusa zanotowała dziś szóstą porażkę z rzędu. Tym razem jej pogromcą okazała się walcząca o utrzymanie Pogoń Świebodzin.


[PIŁKA NOŻNA]

W niedzielę u juniorów starszych powtórka z meczu seniorów

W sobotę seniorzy TS-u Masterchem Przylep zmierzą się w u siebie z Pogonią Świebodzin. Już dzień później dojdzie do takiego samego pojedynku, lecz z udziałem zespołów młodzieżowych.


[FUTBOL AMERYKAŃSKI]

Starcie dwóch wilczych rodzin

W sobotnie popołudnie w Lidze Futbolu Amerykańskiego dojdzie do „wilczych derbów”. W Łodzi Wataha Zielona Góra podejmie tamtejsze Wilki Łódzkie.


[KOSZYKÓWKA]

Fatalny początek półfinałów w wykonaniu Stelmetu

Nie tak miało wyglądać rozpoczęcie półfinałowej rywalizacji. Stelmet Enea BC Zielona Góra wyraźnie przegrał w Torunu z Polskim Cukrem 77:88.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki