Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[PIŁKA NOŻNA]

TS Przylep poszedł w ślady Lechii! Zielonogórscy trampkarze w CLJ!

Po środowym awansie do CLJ juniorów młodszych Lechii Zielona Góra nadszedł czas na trampkarzy TS-u Przylep, którzy walczyli w barażu o miejsce w kategorii U-15. Podopieczni Remigiusza Chyły zgodnie z planem pokonali Polonię Nysa 3:0.


[FUTSAL]

Zbliża się Halowy Puchar Polski. Znamy terminy lubuskich półfinałów

Futsalowe zmagania w województwie lubuskim zbliżają się wielkimi krokami. Pierwszym akcentem sezonu będzie Halowy Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. Już na początku grudnia odbędą się turnieje półfinałowe.


[PIŁKA NOŻNA]

Trener Michał Grzelczyk po barażu o CLJ U-17 (wideo)

Wypowiedź trenera Michała Grzelczyka po barażu Lechii Zielona Góra z Pomologią Prószków (10:0) o Centralną Ligę Juniorów U-17.


[KOSZYKÓWKA]

Zastal nie bez problemów wygrywa w Bydgoszczy

Zastal Enea BC Zielona Góra kontynuuje dobrą passę w ramach Energa Basket Ligi. Dziś zielonogórzanie pokonali na wyjeździe Enea Astorię Bydgoszcz 101:87, choć gospodarze długo stawiali opór mistrzom Polski.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia policzyła do 10 i awansowała do Centralnej Ligi Juniorów!

Aż 10 bramek zaaplikowali Pomologii Prószków młodzi piłkarze Lechii Zielona Góra w rewanżowym meczu barażowym o Centralną Ligę Juniorów U-17. Tym samym wiosną zagrają w gronie najlepszych zawodników ze swojej kategorii.


[PIŁKA NOŻNA]

Postawić kropkę nad i – młodzieżowcy w drugim rozdziale walki o CLJ. Transmisja w ZGSPORT.PL!

Już w środę młodzi piłkarze Lechii Zielona Góra staną przed szansą przypieczętowania awansu do Centralnej Ligi Juniorów w kategorii U-17. O godzinie 13:30 zagrają rewanżowy mecz z Pomologią Prószków.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki