Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[PIŁKA NOŻNA]

Podsumowanie sezonu (2): KS Falubaz Gran-Bud Zielona Góra

Przedstawiamy drugi odcinek naszego piłkarskiego podsumowania sezonu! Tym razem na warsztat bierzemy aktualnego mistrza IV ligi – KS Falubaz Gran-Bud Zielona Góra.


[PIŁKA NOŻNA]

Podsumowanie sezonu (1): TS Masterchem Przylep Zielona Góra

Sezon 2018/2019 w zielonogórskiej piłce przeszedł już do historii. Z tego powodu rozpoczynamy serię podsumowującą minione rozgrywki. Na pierwszy ogień idzie drużyna, której jesteśmy patronem medialnym, czyli TS Masterchem Przylep Zielona Góra.


[PIŁKA NOŻNA]

Ligi niższe: podsumowanie ostatniej kolejki A-klasy

Sezon 2018/2019 w zielonogórskiej A-klasie jest już historią! Był on dla drużyn z Winnego Grodu podwójnie szczęśliwy, bowiem aż dwie z nich wygrały swoje grupy i w konsekwencji awansowały do klasy okręgowej.[PIŁKA NOŻNA]

Maciej Górecki kończy karierę!

Po ubiegłotygodniowej informacji o zakończeniu kariery przez Wojciecha Okińczyca Falubaz Gran-Bud Zielona Góra poinformował dzisiaj o takiej samej decyzji podjętej przez Macieja Góreckiego.


[RUGBY]

Wataha deklasuje Alfę i zostaje w I lidze!

To było jednostronne widowisko – Wataha RC Zielona Góra pewnie rozprawiła się z Alfą Bydgoszcz w rewanżowym meczu o utrzymanie w I lidze rugby.


[PIŁKA NOŻNA]

TS Przylep vs Odra – zapis spotkania (WIDEO)

W meczu 30. kolejki lubuskiej IV ligi TS Masterchem Przylep Zielona Góra pokonał na własnym terenie Odrę Bytom Odrzański 5:3. Jak wyglądał przebieg tego pojedynku?


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki