Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[ŻUŻEL]

Ogromne emocje przy W69! Włókniarz minimalnie lepszy od Falubazu

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra stoczył dziś niezwykle zacięty bój z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Podopieczni trenera Piotra Żyto mieli szansę dużą szansę wyrwać punkty faworyzowanemu rywalowi, ale ten zgarnął minimalne zwycięstwo w ostatnim wyścigu.


[PIŁKA NOŻNA]

Zakończenie sezonu w młodzieżowym składzie

Tydzień po pierwszej drużynie sezon 2020/2021 zakończyły rezerwy Lechii Zielona Góra. Spójnia Ośno Lubuskie pokonała u siebie zielonogórską młodzież 6:2.


[PIŁKA NOŻNA]

Domowe zwycięstwo nad Piastem

We wtorek rozegrana została przedostatnia kolejka lubuskiej JAKO IV Ligi. Lechia II Zielona Góra na własnym obiekcie pokonała Piasta Iłowa 3:1.[INNE]

[SPEEDROWER] ZKS Zielona Góra – Marwis Harpagan Zielona Góra 66:90 (wybrane biegi)

Wybrane biegi z piątkowych derbów Zielonej Góry w speedrowerze pomiędzy ZKS-em a Harpaganem (66:90).


[PIŁKA NOŻNA]

Michał Sucharek i Rafał Ostrowski po meczu charytatywnym #SAWAvsSUCHY

Lechia Zielona Góra zakończyła sezon 2020/2021 rodzinnym piknikiem na kąpielisku na Ochli. W ramach tego wydarzenia drużyny trenerów Andrzeja Sawickiego i Michała Sucharka zmierzyły się w towarzyskim meczu piłki nożnej plażowej, który był zwieńczeniem akcji charytatywnej #SAWAvsSUCHY.


[PIŁKA NOŻNA]

Podział punktów na zakończenie sezonu

Lechia Zielona Góra zakończyła sezon 2020/2021 na stadionie żużlowym w Rybniku. Zremisowała ona z miejscowym ROW-em 2:2, choć przez większość meczu grała lepiej od rywala.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki