Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ
[PIŁKA NOŻNA]

Górnik II Zabrze – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra (skrót meczu)

LechiaTV przygotowała krótką wideorelację z wyjazdu do Zabrza, gdzie Lechia Gran-Bud Zielona Góra mierzyła się z miejscowym Górnikiem II Zabrze (4:0).


[PIŁKA NOŻNA]

Ligi niższe: Chynowianka złapała oddech, Drzonkowianka wciąż w dołku

W miniony weekend na boiskach niższych klas rozgrywkowych zielonogórskie drużyny rywalizowały ze zmiennym szczęściem. Najlepiej spisały się Zorza oraz Chynowianka.


[RUGBY]

Zwycięstwo Watahy na inaugurację I ligi!

Świetnie rozpoczęła nowy sezon Wataha RC Zielona Góra! W ramach 1. kolejki I ligi pokonała ona u siebie Legię Warszawa 50:19.[ŻUŻEL]

Falubaz odprawił bezradnego lidera!

Martin Vaculik, Michael Jepsen Jensen i Patryk Dudek do spółki z resztą drużyny pokonali w niedzielę Fogo Unię Leszno 52:38. RM Solar Falubaz Zielona Góra został tym samym pierwszą drużyną, która w tym sezonie zgarnęła punkt bonusowy w starciu z liderem PGE Ekstraligi z Leszna.


[PIŁKA NOŻNA]

Lechia bez punktów wraca z Zabrza

Dotkliwą porażkę ponieśli w Zabrzu piłkarze Lechii Gran-Bud Zielona Góra. Rezerwy Górnika zwyciężyły z zielonogórzanami aż 4:0.


[PIŁKA NOŻNA]

Rezerwy Lechii gromią w Starym Kurowie! Hattrick Kornela Wieczorka

Lechia II Zielona Góra spełniła oczekiwania i w ramach spotkania 7. kolejki IV ligi na trudnym terenie pokonała Meprozet Stare Kurowo aż 5:0.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki