Walkower w Halowym Pucharze Polski. II-ligowiec nie przyjedzie do Krosna Odrzańskiego

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2022-12-29 13:29

Większość meczów 1/64 finału Halowego Pucharu Polski została już dawno rozegrana. Jednym z nielicznych wyjątków jest pojedynek Tęczy Homanit Krosno Odrzańskie z ASG Stanley Futsal Team Brzeg, który miał się odbyć w piątek 30 grudnia. Spotkanie to nie dojdzie jednak do skutku.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie to zwycięzca lubuskich eliminacji Pucharu Polski w futsalu. W pierwszej rundzie zmagań trafiła ona na II-ligowy ASG Stanley Futsal Team Brzeg, który jeszcze do niedawna występował w Futsal Ekstraklasie. Mecz miał się odbyć w piątek 30 grudnia w Krośnie Odrzańskim.

W czwartek 29 grudnia wczesnym popołudniem Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim poinformował, że drużyna z Brzegu zrezygnowała z udziału w meczu. Jak czytamy w komunikacie ośrodka, stało się to po aż miesiącu zwodzenia Tęczy w kwestii rozegrania spotkania.

Walkower oznacza, że Tęczę w 1/32 finału rozgrywek czeka we własnej hali nie lada wydarzenie. Rywalem ekipy z Krosna Odrzańskiego będzie bowiem utytułowany Rekord Bielsko-Biała. Przypomnijmy, że drugi z przedstawicieli województwa lubuskiego, AZS Uniwersytet Zielonogórski, na tym etapie zmierzy się w delegacji z Nexx Goczałkowice.


0

0

0

0

1

0

Komentarze

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus dziewięć?

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności